bugün

ismini görünce aklıma bu geliyor

görsel
Zaman zaman doğru muhalefet yapsa ve gerçekleri yüksek sesle dile getirse de, kılıçdarı yücelten tutumu nedeniyle yeterince ciddiye alınacak birisi değildir. Uzun yıllar mhpde siyaset yaptıktan sonra kendisini chplilerin oylarıyla dp'den vekil seçtiren dersimliye karşı kraldan çok kralcıdır. Biliyoruz ki ülke olarak içinde bulunduğumuz yakındığımız kötü vaziyette dersimli kemal denen sahte atatürkçünün de büyük hissesi var.
Kıbrıs'ta gittiği gazinolarda kadınlara "ben chp milletvekiliyim" diyerek bedava içki ve eğlence kovalayan milletin vekili dediğimiz o müsvedde.
Rteyi seçimde yenebilecek tek kişidir. Yazmıştım da burda.
Bu halk sola oy vermez ama ağzı iyi laf yapan sağ siyasetçiye oy verir.
ilk uluduğunda adamdaki cevher görmedi insanlar.
şimdi uyanıyorlar.
yakında daha çok duyacaksınız adını cemal beyin.
2025 ortasında dün uluyan bu adam
nereden nereye geldi diyeceksiniz...
adam haklı beyler.
https://www.youtube.com/watch?v=dRTPhbDOY1Q

reis gene kırmış geçirmiş. murat kurum denilen arkadaşın basiretsizliğini anlatmasının yanında kahvede kendisine tavır yapan amcaya ve "erduvan inançlı adam namaz kıliyür" diyen vatandaşa verdiği ayarlar sabah sabah komaya soktu *
yanlış partide olduğunu düşündüğüm zaman zaman güzel şeylerde söyleyen siyasetçi. keşke chp'ye geçseydi veya geçse.
Saatte 666 kere içinde "sarı saçlı mavi gözlü dev adam" geçen cümle kurabilme kabiliyeti var. *
türk siyasi tarihin en itici 3 vekilnden biridir. geçen gün hem emekli maaşı hem vekil maaşı aldığını ifade edip 147 tl aldığını pişkin pişkin gülerek anlatan tip vatandaş 30 sene çalışıp emekli olamıyor bu tipler 5 yıl vekil olup bir ömür boyu milletişn kanını emiyor.. çakma ülkücü mhp den kovuldu orduludan seçilemiceni anlayıca demiri cuhapeye attı o saf cahillerde bunu partiden vekil yaptı oradan kaçtı demokrat partiye gitti. ulan chp senin ahirette bile yatacak yerin yok.
demokrat parti genel başkan yardımcısı ordu milletvekili.
konuşurken coşan milletvekili, adeta kendinden geçip şahlanan milletvekili.
Gazeteci Latif Şimşek'i yayında döven cemal enginyurt, Sezgin tanrıkulu karşısında suspus olmuş.
kravatlı maganda son yediği halt sonu olacak inşallah.
2017, 2018 ve 2019 seçimlerinde akp'ye çalışmış süper muhalif.
kılıçdaroğlu gibi kısık sesli değil gerçekten özlenen muhalefeti yapan çalışkan vekil..

dp'ye adeta sihirli bir değnek etkisinde bulunmuş yeni partisini ve yeni genel başkanını sırtlayıp götürmektedir..

şapkasını kaptığı demirel gibi yaşlandıkça olgunlaşıyor..

kamer genç gibi tek başına muhalefet..
Fındık üreticisinin haklarını savunduğu için AKP ve MHP oylarıyla reddedilmiş eski MHP milletvekili.

Bunlar yerli ve milli derler ama halka düşmanlık ederler
demokrat parti ordu milletvekili.
fındığın taban fiyatının 35 lira olmasını istemiştir.
türk siyasetinin sinan engin’i.
Kendisi ortanin sağının sol iç dış kulvarıdır..
yeterince kürt övmeyip chpyi alkışlamadığı için her görüşe saygılı demokratlardan linç yiyen bağımsız milletvekili.
bu adamda atilla taş potansiyeli var.

Atilla taş çıktığında bu adam malın teki diyordum.
Taş dan olur ama atilla dan olmaz diyordum.
Adam meğer filozof çıktı,
Zeka kılıcı ile biçti ortalığı,
Şaşırttı bizi,
Şimdi hayran bir şekilde takip ediyorum.
Cemal bey de aynı , uluduğunda ulan bu adam da MV olmuş ya dedim.
Şimdi DP geçip konuşmaya başlayınca
Zeka ışığı ile aydınlandım.
Herkesin seyrettiği videolardaki eleştiri tarzı
Hem yumuşak hemde zekice,
Bravo cemal bey, hiç ummamıştım sizden.
Şimdi takipteyim sizi,bakalım neler olacak.
Corona virüse yakalandığını duyurmuş.
ahahahah fox cemalci mi olmuş. yavaş dönün mk yetişemiyoruz.
adam bazen doģru konuşuyor. cidden mhp içindeki en ülkücü adam bu olabilir ve mhp sen ülkücü değilsin diyerek bu adamı partiden ihraç etti komik.