bugün

bruker
bruker olmayan, birtakım insanların muhtelif yerlerinden uydurdukları yalanlara kurban gitmemesi gereken insan. yazık, çok yazık.
(bkz: eyvah yine kızlar kazandı) adlı kitabı yazan tatlı insan.*
yazardır.
modern türk edebiyatının fazla tanınmayan ama çok iyi kitapları bulunan yazarımız..kendisi tam bir anti-feministtir..author adıyla ekşi sözlükte yazarken moderatorlardan birisinin kendisini deşifre etmesi sonucu sözlükten ayrılmıştır,ama an itibariyle yazmaya devam etmektedir..kendisini kızlarla alakalı düşüncelerinden dolayı ustad telaki ederiz..kitapları hep mizahi bir anlatım içerir..cümleler genelde uzundur,özellikle benzetmeleri oldukça yaratıcıdır.chip dergisi editörlerinden biri olacak kadar da iyi bilgisayar bilgisine sahiptir,kitapları dikkatli okuyanlar farkedecektir zaten..kitapları: kızlar aşık olmaz,yandık! kızlar etrafta başımız belada,eyvah yine kızlar kazandı,doğa üstü sevgi altı,aşkatür,centilmenler için adım adım kötü kızlarla flört rehberi,ayastefanos yalnızı,son derece kızsal sorunlar: makyaj,alışveriş,erkekler ve ilk öpücük...hepsini okumuş biri olarak hepsini hepinize tavsiye ederim...
derki yazıları fena olmayan yazar. ayarı veriyor gereken yerlere.*
bu arada Yıldız*Üniversitesi* istatistik bölümünden mezunmuş ki
yazar olmanın ilk adımı belki de alakasız bölümde okumak türkiye'de.*
(bkz: doğa üstü sevgi altı)
romanlarındaki üslubu alaycı olan, yazım kurallarını pek sallamayan yazardır.

yazarın romanları :

*hayat silgisi

*centilmenler için adım adım kötü kızlarla flört rehberi

*ayastefanos yalnızı

*aşkatür
aşk bir karikatürse

*doğa üstü sevgi altı
bu aşksız gezegene geri dönmeyeceğim!

*kızlar aşık olmaz

*son derece kızsal sorunlar
makyaj, alışveriş, erkekler ve ilk öpücük

*yandık! kızlar etrafta, başımız belada
bıkkın bir öğrencinin intikam planları

*eyvah! yine kızlar kazandı

daha fazla bilgi için :

--spoiler--
http://www.cemsanci.com
--spoiler--
türk e-dergi ile yaptığı röportajı okumak için

http://turkedergi.com/ind...p?iste=yazi&sayfa=130

adresi ziyaret edilesi yazar.
author mahlasıyla -uydurma kimliğiyle- namlanmıştır.
o kadar çok kişi tarafından bu sayede tanındı ki, bence vazgeçemiyor artık.
kendisi yazardır.
kitaplarında da sözlükler aleminde yazdığı gibi yazıyorsa değerli olmayan bir yazardır.
müzik zevkimizin ve hayata bakış felsefemizin uyuştuğu, -ben sadece bu kadar küfür etmiyorum ve benim bu kadar geniş hayalgücüm yok- üslubu çok farklı olan; sanat için, edebi değerler için değil de para kazanmak için yazan yazar..
la bu adam yıllar önce ben lisedeyken söyleşiye gelmişti bizim okula*. hatta edebiyat hocası okulumuzda açılan kitap standından bunun kitabını almamızı söylemişti. okula söyleşiye gelecek soru sorarsınız demişti. kitabı ben beğenmiştim ve tabi konferansı da beğenmiştim. işin komik tarafı ise edebiyat hocasının konferanstan sonra ''keşke çağırmasaydık bunu. hiç edebi konuşmadı. kitabı nasıl yazmış hayret'' demesiydi.***

(bkz: eyvah yine kızlar kazandı)*
http://www.chip.com.tr/bl...t-cagi-macerasi_4051.html
internette en meşhur olduğu zamanda, kitabını patlatacak yazardır.

-çek elini sırma saçlarımdan! saçlarımı okşayıp durma! biraz negatif düşünmek istiyorum.

not: müzikte gecenin dördünde iyi geldi, güzel olmuş.
istediği kadar roman yazsın; nobel ödülü bile alsa benim için hala level dergisinde eğenceli bir şekilde oyun tanıtımı yapan adam olarak kalacak. o zamanlarda hayalimdi level'da çalışmak. düşünsene hem oyun oynuyorsun hem de para kazanıyorsun. bundan kral iş var mı dünyada?* *
bu denli statü sahibi sosyal kişilik olmasına rağmen belaltı yazılarla yaşı,tipi,karakteri ile taşşak geçen gençlere katlandığı için filozoflukla,para budalalığı arasında gidip gelen adamdır.jilet gibi bir hayat felsefesi var da diyebilirsiniz,para için e5'e de çıkabilir diyebilirsiniz.
ayastefanos yalnızı ile de edebiyatseverlerin gönlünde yer etmiştir
yazarlığı merak edilen insandır, author tiplemesiyle sevilmeyen çocuk rolünü gayet iyi oynasa da gerçek kimliği ve karakteri merak edilmektedir. sırf bunun için bile kitabı okunasıdır.
istanbul tüyap kitap fuarında, on üç yıldır okurlarına imza veren ama bu seneden sonra artık imza günü düzenlemeyip, "beylikdüzü" fuarını protesto edecek olan yazar.

iki saat imza vermek için dört saat yol mu gidilir ulan. sokarım imzasına da sohbetine de.

-ama abi kuşlar böcekler, çiçekler, edebi...
-çıklandışarı.
zoru görünce kaçan yazar.
okurlarına pek de değer vermeyen yazar(!)

(bkz: #6453083)
3 saniyelik imza için 6 saat yol alan okurlarına ayıp etmiş, insan utanır. seni kim okur?
author u sözlükte kullanan adamdır. ağır abidir, bütün pis işlerini author yapar.