bugün

bütün bir devletin bile bir gün önceden haberdar olup hiçbir önlem almadığı bir yasa tasarısını tek başına engellemeye çalışmadığı için eleştirilen s*lcu alman.

herif sanki ekmeği aşı türkiye'den geliyormuş gibi onca işinin içinde bir de soykırım fikfiğini engelleyecekmiş.

niye engellesin lan ? niye ? niyeeee ?

bana tek bir sebep gösterin ki iti köpeği olduğunuz angela merkel'den isteyemediğiniz bir şeyi cem özdemir'den istiyorsunuz ey dört harfliler ?
Türk düşmanı çerkes.
(bkz: yanar döner)
8 nisan'da yeni cehape'nin plaket verdiği, dersimli kemal'in kankası.
görsel
http://www.ulusol.com/201...-kemal-ataturkcu-mu-oldu/
seviyeli ve donanımlı bir siyasetçidir. severek izliyoruz.
görsel
evdeki seranın son durumunu merak ediyorum. umuyorum saksıdan daha büyük yerlere geçiş yapabilmiştir.
görsel
ich ficke deine mutter.
görsel

ortadaki şahıs.
satılık köpek. hain şerefsiz. kanı bozuk alman kırması.

edit: çerkes kardeşlerim asla alınmasınlar. (anne tarafı çerkes olan bir kardeşinizim). bu satılmış hain, asla çerkesleri temsil edemez.
görsel
Adını değiştirmesi gereken kişiliksiz. Evet.
Türk değil Ermeniler. Şuna türk deyip durmayın, rica ediyorum.
hayatımda gördüğüm en kılıksız iinsan olabilir.
(bkz: eşekherif) nickiyle çeviri yapan cem özdemir'i düşünerek girdiğim ve entryleri görünce şok olduğum,durumu fark edene kadar birkaç entry okumama sebep olan başlığın isim babası.

ulan gündemden ne kopmuşum be.
Çerkezdir.
Şahıs üzerinden cerkez'leri hain ilan etme şenlikleri başladı sanırım.
Çerkez Ethem vol2.

Adam madem Türk değil size göre.
O zaman neden eleştiriyor sunuz?
çerkezdir. arkadaş mustafa kemalin en takdir ettiğim icraatlerinden birisi de yönetimden çerkezleri tasfiye etmek, çerkez hegemonyasını bitirmek olmuştur. çerkezler fırsat bulsun emin olun kürtlerden daha çok sıkıntı çıkarırlar bu ülkeye.
Özdemir iyidir. aslen Ermeni problemine karşı Türk doktrinini savunur. Ancak almanya,Tayyip'e bi şekilde sarı kart göstermek istediği için Türkiye'ye en az zarar verecek bi konuyu seçip tayyip'e bir yenilgi tattırmak istemişlerdir.

2007,2009,2010 ve başka zamanlarda da bu konu alman parlamentosuna gelmiş ama gündem dışı kalmıştı.

bu sefer öyle olmadı.

2001 yılında Özdemir başka bu sefer başka konuştu.

bu;Ermeni soykırımı konusunun başka bişeye hizmet etmek için kabul edildiğini gösterir.
Adam çerkezleri sürgün eden rusya'ya değil de olmayan bir soykırıma evet diyor ya daha ne diyeyim.
dejenere/yozlasmis kelime anlaminin tam karsiligi.
Adam alman vatandaşı,butun imkanlarını oradan sağlıyor.turkiye adama hiçbirşey vermemiş.ordaki adam napsın turkiye'yi.Almanya'da ki çomarlarda Türkiye'yi çok seviyorlarsa orda yaşamasınlar gelsinler buraya.
bir şemşiye markası.
acilen öldürülmesi gereken şahıs. almanya da yaşayan kimse yok mu? ya da buradan 3 kişilik bir taktik ekip yollayıp halledilebilir. zor şeyler değil bunlar.

duyun sesimizi yetkililer.