bugün

yeni yıl hediyesidir.
alışıla gelmiş reklam anlayışından bi hayli uzak olandır.
kendini izlettiren reklamlardır.
her kanaldadır efendim, iyi para vermişler.
son reklamındaki

--spoiler--
indirin naylon brando yu
--spoiler--

espirisi kanaatimce oldukça hoştu.
cem yılmaz yapar da güzel olmaz mı? sorusunun birkaç yanıtı dahadır.
şu, avrupa' yı bilmem kaç bin kilometre dolaşan fiber kablo konulu reklamda heidi neden uzun ve sarı saçlı..? ben heidi' yi siyah ve kısa saçlı hatırlıyorum, yanlış mıyım..? uzun çoraplı kız pippi' yle mi karıştırıldı acaba heidi..?
galiba maliyetini benim faturama yükledikleri reklam. her ay 57 lira gelen fatura bu ay 79,50 lira geldi.
cemyılmaz bu kadar kötü espri yapmamalıydı dedirten reklamlardır yakısmıyor.
reklamın gerçek amacını başarı ile yerine getirmiştir. espiri yolu ile Türk Telekom kendini halka sevdirmektedir. Kaç bin km boru döşemişler, o kadar da olsun kaç senedir dünyanın en yavaş internetini en yüksek fiyatını bu halka döşediler.

halkı kandırmaya yönelik yanıltıcı reklamlardır.
--spoiler--
avrupaya döşemeye gidiyoruz
--spoiler--

--spoiler--
nerdesin sen

alplerdeyim.
--spoiler--

ehueheeh güldürmüştür. çok güzel espriler var.
sonuncusu yarmıştır. sanırım türk telekom arena'daki elemanlar yine burada.
sonuncusu hakikaten olmuş. hatta türk reklam tarihinin en komik reklamlarından biri olmaya aday. cem yılmaz resmen farkını ortaya koymuş.

http://www.facebook.com/v...deo.php?v=156239111110973
sanırım son seferinde the prodigy' nin poison şarkısını kullanıldığı reklamlardır. ama bu kadar mı yakışma yani... cem yılmaz sanki kötünün içinden çıkacak bir mükemmelin arayışı içinde; çirkin karakterler, kötü dil, kötü olduğunun farkında olan kötü espriler... ya da itina gösterilmemiş bir iş var ortada.
(bkz: bir yıldızın düşüşü)
(bkz: bu sefer güldürmedi)
Desteklemememiz gereken bir reklamdır.
ali tınay dan sonra b.ka sarmıs reklamlardır
tahminimce cem yılmaza telif hakkı ödemek istemeyen türktelekomun adı jem bey olan çizgi karakter içeren reklam yayınlamasıyla son bulan durum.
turk telekom wiro için çekilen, cem yılmaz'ın fransızca konuştuğu bir reklam da vardır. fikir ve fransız esprisi ile diğerlerine nazaran daha hoş olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=UJbbDojdGy8
yeni bir ferrari almak için çektiği reklamdır.
o arabaları ben almadım siz aldınız yerine,
o arabayı ben almadım telekom aldı diyecektir.
(bkz: cem yılmaz lı vdsl 2 reklamı)
çok zekice hazırlanmış metinleri ve Cem Yılmaz ayrıcalığıyla izlediğimiz reklamlardır.
son haliyle karikatür şeklindeki reklamlardır. çok eğlencelidir.
- cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa..*
-çocuk oturuyo mu ayakta mı.. *
- nakliyat değil bakliyat. nakliyattı bakliyat oldu. bi tek sinerji aynı galdı.