bugün

bu ülkeden, bu milletten kazandığın para son kuruşuna kadar helal olsun;

görsel
görsel
görsel

görsel
görsel
Zeka seviyesi gerektiren espriler yapmaktadır, ki ülkemizde sosyal medyadan, senin benim yazdığım eğlenceli yazıları bir yarışma programında standup yapar gibi (!) sunarak o yarışmanın büyük ödülünü alan bir kişi var.
Yurtdışından çalınan bir esprisine şahsen tanık olmadım, araştırmadım.. Stand up gösterilerinde güldüm geçtim, anın tadını çıkarttım. Üstelik basitçe hangi ülkede "salatayı ortaya dikine yapmak" deyimi vardır?
Artık acayip bir millet olduk, güldüren insanları bile niye güldürüyor diye sorgulama aşamasına geldik.
yurtdışındaki standupçılardan neyi araklamış olabilir hayır onu anlamadım? sadece türkiye ile alakalı esprileri de mi ordan arakladı şimdi? film değil ki bu bu kadar kolay araklansın espri.
çok da şeyedilmemesi gereken stand upçı, yapımcı, oyuncudur.
son paylasimi sonrasi göt kıllarının saldırısına uğrayan komedyen.

(bkz: beyni yok fikri var)
sadece stand up yapıp sinemada vizyona soksa ne güzel olur. film yapınca çok değişik kaygılara giriyor. olmuyor.
bence de stand-up yapip filme alip vizyona soksun. domalmaya hazir bir kitle varken tekrar yapmamasi ayip aslinda.
Cem bey diyeceksiniz.
Ondan daha az komik olan komedyenlerin esprilerine gülünmemesine sebep olan komedyen.
görsel

https://onedio.com/haber/...cikmayan-25-replik-755061
yaptığı esprilere bir türlü gülemediğim sanatçı.
askerliğini bedelli olarak yapmayı kabul etmeyen 18 ay askerlik gorevini tamamlayan,
mütevazi ve türkiyenin en akıllı en komik komedyenidir.
Bugünkü tivitleriyle epey yobaz götü yakmış adam gibi adam.

Seninleyiz komik reis.
bir türlü samimi ve komik bulamadığım bu sebepten de hiç ısınamadığım adam.
Twitter dan tren fotografı paylaşarak güzel bir imada bulunmuş.

Lakin keşke biraz cesur olsa. Kendisi bu kadar güçlü olduğu halde sesini çıkarmazken üç kuruşluk maaşıyla hayatını sürdürmeye çalışan insanlardan ne bekliyor ki?
Ulen Türkiye nin gelmiş geçmiş en komik adamı değildir ama muhteşem adamdır vesselam. Hep varolsun.
görsel
Kendini komik sanan adam. Evet.
Kendini neden komik sansın? zaten komik.
Yalnız maksimum temalı sinema reklamında bariz kötü oynayan komedyen.
amına koyayım adama atmadığınız bok kalmadı sanki bastı parayı bastı parayı da bu günlere geldi,sanki babasının parasıyla gemicikleriyle bu günlere geldi,sanki barajı aşamayıp baba parasıyla amerikada paralı okudu,sanki baba parasıyla bedelli yaptı,sanki babası sayesinde öldürdüğü türk sanat müziği sanatcısını davasından yırttı.adam sıfırdan koca bir dağın başına oturdu (bkz: o baş bu baş değil abi).
arif v 216 ile bomba gibi gelecek olan adamdır. yok bu daha başı bile yetmiştir filmde ne bombaların olacağını anlamamıza.
merakla bekliyoruz.

aynen coni.