bugün

sahne dışında çok antipatik ve kibirli bi adam.
bazı eksi gecelerinde sahne aldığı için eksiciler tarafindan adeta tanrı ilan edilen samimiyetsiz kisilik.
Bi komedyen. Sevmiyorum ya çok bayat, nerde benim Nutellam götüme sokucam da. *
Nefsinin kölesi olmuştur.
Alenen canı kimi isterse onla takılmaktadır.
Tankları durduran halkın irfanı, bu şahsa niye torpil geçmektedir?
Gündüz televizyonda gördüğünü gece yatağına getirebilen bir para babası.
neden bu kadar eleştirildiğini anlamadığım, komedyen, oyuncu, çizer.

ülkedeki bütün ünlüler rol modelmiş gibi durmadan öyle yapıyor, böyle itici. gerek yok bunlara bence. gülün geçin. o adam sizin hayatınızın herhangi bir anına siz ona para ödemedikçe karışmıyor.
Bence komik biri ama bazen espirileri saçma oluyor... (bkz: eh komik)
yabancı dizilerle türk dizilerini kıyaslayarak kalitesiz diyorsak o tarafta da tıbbın bütün imkanlarını kullanmalarına rağmen çok rezil işler de çıkıyor.

bir dizi ya da film kalitelidir diyebilmemiz için o yapımı oluşturan farklı öğelerin bir arada başarılı olduğunu gosterebilmeliyiz.

sadece kurgu sadece senaryo sadece efekt sadece kast başarısı ve onların oyunculuğu bir yapımı tek başına iyi yapmaya yetmez.

cem yılmaz gibi küçük küçük parçaları arka arkaya ekleyince film olmuyor. film ve dizi bir bütünlük içinde olmalı.

bütün öğeleri ile uyumlu bir birliktelik ve bu birliktelikle anlatılan bütünsel bir yapım kalitelidir.
Şahan gökbakar kendisine king of comedy diyor da bu adamın yanından geçemez. Türkiye'nin en iyi komedyeni cem yılmazdır.
Son yıllarda komedyenliği geri plana atıp aktörlüğünü konuşturuyor fakat kendi yaptığı filmlerin kalitesi patates kabuğu gibi gitgide emeği düşürüyor yahşi batıdan sonra kalite hiç eskisi gibi olmadı kendisinde gora arog gibi uğraşılmış güzel filmler bekliyoruz en çok tanına türk er kişilerden biridir.
Şunu kaybetmiş, bunu kaybetmiş fark etmez. Cem yılmaz ürettiği her şey ile Türkiye'nin en kültürlü ve zeki insanlarından birisi. iyi bir sanatçı ve oyuncudur. Takdir etmemek saçmalık olur.
Ben yilarim Cem YiLMAZ.
(icimde kalacakti)
görsel
Reisin 2000 yılındaki hali.
siyasi bir mizahı ve tavrı olmaması yaptığı en akıllıca şeylerdendir. buna hala takılanlar var. ne kadar enteresan insanlarsınız yıllardır bu muhabbeti açıyorsunuz. abicim neden adam tartışılmak istesin?
bir insan komedyense ve herkesin onu sevmesini istiyorsa en kötü nötr kalmasını istiyorsa tartışılacak olaylardan uzak durur. bu da siyasi görüşünü belli etmemesi gerektiğini gösteriyor. ki bu aslında komedyene de özel değil.
yani en azından ben de kimseye siyasi görüşümü belli etmezdim. neden karşıt görüşlü anlayışsız aptalların laflarına maruz kalayım.
ya da her şeyi bir köşeye atalım siyasi tavrını belli edip etmemek kendisine kalmış bir olay.

ayriyetten bir şey söylicem komedyen dediğin her alandan mizah yapmalı doğru. ama bir sürü alan var be. yani illaki biri eksik kalacak. akıllıca eksiltmeler iyidir.
şu günlerde, abisi can yılmaz ile, motor eğitimi için eğitmen rahmi barutçu * gözetiminde yunanistan turu yapmaktadır.
Cem yılmaz aslında şişirilmiş bir balondur.

Edit: efenim ciddiye alanlar olmuş. Troll ayol troll.
sinema yerine stand up'a ağırlık verse 10 numara olur.
Zeki bir adamdır sahnede yaptığı her espriyi insanlar anlayamaz bunun için bazıları cem yılmazın meddahlıkta pek de iyi olmadığı düşünür halbuki tam tersidir fakat filmlerinde espri ve mesajlarını daha kolay anlatabiliyor işte bunun için film çekmeye devam etmeli.
Şimdi bu adam iş bankası reklamlarında "cem kardeşiniz 7/24 emrinizde" diyor ya ...

Gercekten adami arayan yurdum insanı var mı acaba ?

- alo iş bankası mı ?
÷ evet
- bana cemi ver cemi
acun ılıcalı ile olan ilişkisini bir gözden geçirmeli.

http://www.habergzt.com/c...maz-a-reyting-soku/22071/
Acun canı sıkılıp program kalmayınca cem in gösterisini koyuyor baydı milleti doğal olarak.
Sisirilmis bir balondur.
tipsizin tekidir fakat demet şener, deniz akkaya, ebru şallı, ayşe hatun önal, ahu yağtu, cansu dere gibi hatunları tavlamıştır. saygı duymamak elde değil.
her konuda espri yapmaya çalışmasa iyi. saçma geyiklere girmemesi lazım, orijinalliğini bozuyor.

http://www.habergzt.com/k...lmaz-da-dahil-oldu/22743/
bandellini markası olan bir artist.
güncel Önemli Başlıklar