bugün

Chpye giremediği için kuyruk acısı olan satılmış kişidir.
kemal kılıçdaroğlu'nu kıskanan bir bok olamamış soytarı. bi paket sigaraya her şeyi yapabilecek tipte biri.
paranın satın alamayacağı bazı şeyler vardır. alabileceği en ucuz insan için (bkz: celal kılıçdaroğlu)...

akp'nin en temel stratejisi. hitap ettiği kitle buna inanacak seviyede çünkü. "aa bak kardeşi bile adama sırtını döndü, demek ki kılışdardan bişey olmaz" seviyesindeki %50 bu ülkenin kaderini belirliyor çünkü. kumar borcundan boka batmış parti kurucusunun defalarca dönmüş oğlunu satın al, başka bir partinin sözde muhalif genel başkanını satın al, birinin kardeşini 3 kuruşa satın al. (çünkü ederi bu) çok iyi hatırlıyorum bu adamın abisi gene-l başkan olduğunda "kardeşi inşaatlarda bekçilik yapıyor" diye atv 'de flash haber yapmışlardı. yemedi. şimdi satın aldılar saray soytarısı yaptılar.

amk parası demek ki adamın adamlığını bile satın alabiliyor.

not: çomarlar havlamadan söyleyim ülkücüyüm. bilen bilir.
Abim diş macunumu ortadan sıkardı.

Yaşını hiç göstermeyen adam.
Akpnin iç politikasını abd'nin şekillendirdiğinin yegane kanıtıdır.
Adamlar iç siyasette abd gibiler dikkat ederseniz. Çok zekice hareket ediyorlar. Kendilerine kalelerin kapılarını içeriden açacak satılmış kişiler buluyorlar.
Bir diğeri:
(bkz: tuğrul Türkeş) .
Bir sefer de büyük resmi biz görelim, oyunu biz bozalım aq.
doğruları söyleyen yiğit adamdır.
eğer o twitleri kendisi atıyorsa ciddi ciddi akıl sağlığından şüphe ediyorum bu adamın. yahu bir düşünün kanlı bıçaklı dahi olsak hangimiz ağabeyimizi yada kardeşimizi bu kadar yerin dibine sokacak kadar aşağılarız. amaç ne? amaç üç beş tane trolü güldürmek mi? iyi değilsin celal bey git bir tedavi ol sen.
twit konusunda kuvvetle muhtemel bizim twit aleminin gülü melo'dan destek alıyordur.

hatta biziiim cemo, şifresini de vermiştir melo'ya. melo sabahlara kadar döşenir şimdi.
ninem anlatırdı eskiden bir adam benim hiç düşmanın yoktur diye söyleniyormuş, yanındaki arkadaşı da yapıştırmış lafı; birader düşmanın yoksa kardeşin de mi yok? çocukken bunu saçma bulmuştum. sonra kardeş kavgaları gördüm ve de celal kılıçdaroğlunu.
mert insanla namerdi ortaya çıktığında görüyorsun, ininde otururken değil.
oğulları atilla kılıçdaroğlu ve fatih kılıçdaroğlu tarafından ruhsal ve fiziksel dengesinin bozulmuş olduğu gerekçesiyle, mahkemeye vasi talebinde bulundukları kişi.

ailesinin utanacak bir şeyi yok. bu adamın hastalığından bile faydalanmaya çalışan şeref özürlüler utansın.

görsel
bizim angaralı melo ancak böyle tiplere sarılır.

onun yerine twit atmaya devam etsin.

ak tayfa bu herifin etinden sütünden yararlanmaya devam etsin.

çocuklara babaları için mahkemeye başvurmuşlar.

"Müvekkillerin babası Celal Kılıçdaroğlu'nun kendini ve işlerini idare edemeyecek derecede fiziki ve ruhsal sağlık sorunları bulunmakta ayrıca aşırı derecede alkol düşkünlüğü, savurganlık ve kötü bir yaşam tarzı bulunmaktadır. Bu durum dinlenecek tanık beyanları ve akıl sağlığına ilişkin yapılacak sağlık kontrollerinde ortaya çıkacaktır.

http://odatv.com/kilicdar...k-basvuru-0601171200.html
çok faydalı bir adamdır çok. ortamda mantar gibi pırtlayan ak trolleri hemen belli eder. bi<im celal sağolsun onun sayesinde biz burdayız derler.
,
bu herife biraz daha gaz verin durmayın. chp'de bizim başaramadığımız lider değişimini sizin geri zekalılar sayesinde başaracağız.
Ne olursa olsun, kan bağı kan bağıdır. Bir insan abisini kötülemenin karşılığında ne almış olabilir. Anlam veremiyorum. Kemal kılıçdaroğluna bir ilgim yok. Sevmiyorumda ama anlamıyorum da. Kaç para ulan bir kardeş.
gerçek bir abidir. doğruların adamı.
osmanlı ordusunda en önde savaşa giden birliği akla getiren şahıs.
(bkz: deliler)
Kendisine vasi atanması için oğlu mahkemeye başvurmuştur.
yillardir ortada yokken (hatta cogu chplinin bile bu adamdan haberi yokken) 15.07.2016 tarihinden sonra birden ortaya cikan ve bugun akp uyeligine basvuran adam..
Keşke yaptığı bekçiliği sürdürerek onuruyla yaşamına devam etseydi.
"pespaye" demişti ahmet hakan bu kişi için. ahmet hakan'ı sevmem pek ama doğru tespit.

elbette bir kardeş diğeriyle aynı görüşte olmak zorunda değil ama bu kadarına "pes" demek gerek. 8 kişilik "büyük" bir kalabalıkla yürümeler, kıytırık açlık grevleri, falan filan.

kemal kılıçdaroğlu bu adama yanıt vermemekle en iyisini yapıyor, akp bile umursamamış adamı!
Sırf adından söz ettirmek için bekaret raporu alan Şebnem Schefer aklıma geldi birden. Acaba niye?
Kardeşin bile olsa görüşlerini desteklemeyebilirsin tamam ama bu onu rezil etmeni gerektirmez değil mi? Makarna için oyunu satan insan kadar bile değeri yoktur şu dünyada.
şu sıralar i melih gökçek'le flört edişinden akıl sağlığının yerinde olmadığına kesin hüküm verebileceğimiz kişi.

görsel
akp'den kendinden beklenmeyecek bi hareketle .. yemiştir.

http://www.milliyet.com.t...cdaroglu-siyaset-2375976/

başka yerde palyaçoluk yapar artık.
gelmiş geçmiş en büyük aktroll.
mide bulandırıcı birisi. gerçekler apaçık ortada iken çıkıp gökçek'e sosyal belediyecilik yaptı, çok iyi falan demesi ya akıl sağlığının yerinde olmadığının göstergesi ya da dünyanın en iğrenç yalaka ve yalancısı olduğunun. sizce hangisi?