(bkz: ben tatmin oldum beyler sıradaki gelsin)
ha o zaman tamam.
(bkz: islam karşıtlığını ateizm sanan ergenler)
evet, allah var ben ikna oldum.
Kuran yanmaz iddiasini imply etmistir. Suphesiz ki hayretler vericidir.
sonra bunu gören ateist itfaiyece "aaa kitaba bak ne kadar da kutsal" deyip imana gelmiş.

(bkz: insan hayret ediyor)
Kuran-ı kerim'i sapasağlam Bulan ateist itfaiyeci, hüngür hüngür ağlayıp hidayete ermiş, "artık yanan kaşar kızları söndürücem" demiş.
elin oğlu yakında uzayda koloni kuracak, biz hala oo oooo ooooo...

ateş torpidoyu tam sarmamış demek ki, torpidodan çıkan diğer şeylere de bakmak lazım, onlar da sağlamdır veya az hasar görmüştür muhtemelen...

ya arkadaş bir de bırakın bu işleri
şüphesiz ki allah'ın bir mucizjhfdsgfh.

Alevler kendisine ulaşamadan sönmüştür.

Çok çok azıcık beyin. Minnacık. Lütfen.
Allahın kendi evinde kabede onu ziyarete gelen binlerce insan ölüyor ama allah bunla ilgilenmek yerine yanan arabadan kitabını kurtarıyor. evet.
(bkz: atesitler buraya gelir misiniz)

allahın hikmetidir.
kuranın insanı kazadan beladan koruyamadığını gösterir.
hiç inandırıcılığı olmayan haberdir.
ben kuranı o araba yanarken arabanın içinde sapasağlam durduğunu görmeden inanmam, inanamam böyle bir habere.
bul bir kaza resmi, koy siteye, sonra biraz yıpranmış kuran resmi bul, altına da 'işte arabadan sağlam çıkan kuranı kerim' de.
diyorsunuz ki, allah bize akıl verdi, o zaman bir zahmet kullanın.
Demek ki kuran işe yaramıyor. Ben bu olaydan bunu anlarım. içinde kuran olan arabanın anası sikilmiş, hala kuran sağ çıktı diyen var amk.
işte bunlar hep 'dindar nesil' zorlması! Keske dindar ile irfaanli gencler yetistirebilsek. Belki 'mucize' beklemeyiz fistikdan kurandan.
ibrahim'i yakmayan ateş kur'an-ı kerim'i mi yakacak? mümkün değil yakmaz!

https://www.google.com.tr...Pev_bnotMgCFUGMLAoduMMELw

ama hacca gidenler için böyle bir garanti söz konusu değildir. misal 1997 yılındaki 343 hacının yanarak can verdiği facia..
yanmaz. ibrahim i yakamayan ateş ,kur an ı kerimimi yakacak . isteyen inanır ,isteyen inanmaz .
ondan sonra bu ataistler niye bize hakaret ediyolar niye bizi akilsizlikla düşünmemekle suçluyolar şimdi adam demez mi o yanan yerleri kutsal deyil miydi? biri çiksa alsa eline çakmaği yaksa cevabin ne olacak o kurani kerim başka bu başka mi diyeceksin? az biraz akıl fikir başka bişey değil.
mmmmmmmm kuran mucizesi mi alırım bir dalllll...
arasından hava akımı geçmemesinden dolayıdır. herhangi bir kitabı kalorifere atsan çok zor yanar. ilahi bir eylem beklememek lazım.
aklıma geldi. ilkokulda muhafazakar öğretmen mağduru olarak iki yılın bu tür saçma olaylar dinleyerek geçti. vay efendim kaza olmuş, araç yanmış tamamen kül olmuş. bir tek radyo ve kağıt parçası yanmamış. radyoda candan erçetinden ölümden başkası yalan çalıyormuş, kağıtta da her canlı mutlaka ölümü tadacaktır yazıyormuş. şu hikayeyi neden ilkokul üçüncü sınıf öğrencisine anlatır ki bir insan? bunu anlatıp nasıl bir reaksiyon bekliyorsun amk? ölüm nedir kavrayamazken dinlediğim hikayeye bak. ulan marsta kurulacak koloniyi konuşurken insanlık, güneş yörüngesindeki bir göktaşının dünyaya yaklaştırıp madenlerini kullanmayı planlarken tanrının varlığının göstergesi olarak bu yanmayan kağıtları, kuran yırtınca cezlanadırılan varlıkları göstermek ne kadar da acı. inanç kadar son derece içsel bişeyi kanıtlamaya çalışmak da bi o kadar gereksiz.
görsel
allah o kuran ı korumayı bırakıp şu afrikada ki aç çocukları doyurup, koruyup gözetlemeli. öyle arabadan kuran kurtarmakla allah olunmuyor.
(bkz: ensonhaber com)

Kaynağı belirtmek yeterli olacaktır.

Sağ ön tekerlek de sağlam duruyor.

(bkz: allah diye dönen tekerlek)