bugün

Bazı bomba düzeneklerinde nabza göre infilak gerçekleşir. Böyle birşey olabileceğini düşünüp yaralı halde bırakmış olması muhtemelde olabilir. Yinede elleri dert görmesin o teröristin kalabalığa doğru koştuğu besbelli. Polis vurmasa kaçan insanların arasında patlatacaktı kendini.
neden direkt olarak öldürülmedi diye eleştiriliyor yok artık.
Kahraman olduğunu inkar edemeyiz. Fakat vurduğu teröristin yanına gittiğinde üzerindeki bomba düzeneğini görüp panikle kaçmış gibi geldi bana. Keşke soğukkanlılığını koruyup patlatamadan gebertebilseydi.

Yine de suçlayamam. Onun yerinde olmak istemezdim.
(bkz: bir insanı kurtaran bütün insanlığı kurtarmış gibidir)

allah razı olsun polisimizden.
görevini yapmıştır.

hakkında adli veya idari soruşturma yapılmayacak polis memurudur aynı zamanda.
kafasına sıkmaya cesaret edemeyen polistir.
memleketin ipneleri travestileri lezbiyenleri toplanıp eylem yapıp polisi sikik sebeplerle meşgul ederken, bir kez daha düşünsünler artık.
ellerine sağlık dediğim polistir. birkaç arkadaşımızın da belirttiği gibi görmezden gelip kaçabilirdi de.

lakinnn, yarın öbür gün cana kast etme suçundan dolayı hapse de girebilir. neden; çünkü burası yeni türkiye. burası zaytung haberlerin gerçeğe dönüştüğü, lsd kafası yaşanan bir ülke.
Kesinlikle işini eksik yapmıştır. Orospu çocuğu yobaz teröristin üstünde bomba olabileceğini düşünüp kafasına sıkıp tamamen etkisiz hale getirmeliydi.

Yaralı halde hala bomba patlatmaya çalışıyor yobaz inancını siktimi teröristi.
Ülkenin yüzde 50sinden fazla yüreği vardır. Meclisin yüzde 99undan yararlıdır bu ülke için. Canını hiçe saymış vatan evladıdır, gerçek polistir.
o teröristin nasıl elinde tüfek ve bombayla havalimanına girebildiği konusunun önemini azaltmayacak polistir.

ben seni uçurumdan atayım ama sonra tutayım demek gibi bişey bu?

o herif nasıl girebildi içeri?

ulan milletin ayakkabı bağcığının ucundaki demiri bile çıkarttırıyorlar yeri geldi mi?
adamın dibidir, düşünceme, duyguma başka tercüman olacak bir söz yok.
28 haziran Atatürk havalimanında yaşanan terör saldırısında canlı bombayı etkisiz hale getiren polistir.

https://twitter.com/ezkic...s/747900101729861636?s=09

https://www.youtube.com/w...yPQulHcJw&app=desktop

Kahramandır..

Bir çok insanı kurtarmıştır.