bugün

asena aldattı mı aldatmadı mı ilk kez itiraf etmiştir.

http://www.habergzt.com/c...gercekleri-anlatti/40340/

bence caner erkin iyi bir baba ve iyi bir kocaymış. asena denen çirkin, efendi adamı bulunca yapmadığını bırakmamış.
caner erkin haksız. net. haksız.

çünkü aldatıldıktan sonra asena'ya lamborghini aldı. boşandıktan sonra da 840 bin euro'ya Mercedes G65 aldı.

kardeşim kadın sana darbeyi vurdukça ödüllendirmişsin, vurdukça paraları vermişsin. şimdi çıkıp ağlama. bunca hata yapıp ben nerede hata yaptım deme.

ayrıca seni aldattıysa 5 kuruş nafaka bile vermeyebilirdin. hiç konuşma.
zaten biliniyordu. fakat mümkünse asena adını değiştirsin. o ismi pek taşıyamıyor.
caner erkin iyi insanmış. eşi zor durumda kalmasın diye olan biteni anlatmamış, mahkemede haklı olmasına rağmen ona her şeyi vermiş.

ama kadın belli ki kıskançlık krizine girmiş.

caner erkin, şükran ovalı ile evlenince hasetinden çatlamış. yok icralar yok bilmem neler. çirkinliğin bini bin para. caner de her şeyi söylemek zorunda kalmış. işallah çocuğu da caner erkin'e verir mahkeme. bu kadın çocuk falan büyütemez.
He çok iyi adammış. iyi olmak böyle bişey mi aq.
O değil de yeni karısının psikolojisi nasıl acaba. Aldatmazsam yürütebilir miyiz acaba diye düşünmüş müdür.
adil olan çocuğun caner erkin'e verilmesi. çünkü asena çocuğu bahane ederek sömürmeye çalışıyor. hiç bir yasal hakkıyok aslında.
O çocuk büyüyünce hiç kötü hissetmeyecek mi? Anne babamın benim için verdiği paraları sen neden yedin demeyecek mi?

Hiç mi utanma yok sizde asena hanım.
Biliyor musunuz emin değilim ama bu caner ve asena ikilisi senden benden zengin. Teşekkür ederim.