bugün

soyadından mıdır nedir, konuşurken kişnemesini beklediğim doktorun muayene ücretinin biraz tuzlu olması durumudur.
Tereyağ tüketmelisin'e karşılık gelir.
canan karatay ı muayene edecek olan doktor un istediği ücret ise az bile olan ücrettir..

bence en az 7-8 bin.
asgari ücret ile muayene olmak hepsi popüler kültür etkisi.
Serbest piyasa, isteyen gider isteyen gitmez.

Ferrari de iki milyon dolar, almiyorsun olup bitiyor.
Uzun vadede ekmek almayarak parayı çıkarabilirsiniz dert etmeyin. ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.
tereyağ yiyin, şeker yemeyin ve parayı komidinin üstüne bırakabilirsiniz.
ekmeği kes, spora başla zayıflarsın. şöyle bi 800 lira verde hurmaların tırmalaması geçsin.
işin ilginci karı bu kadar parayı ne yapıyor,hani bir şey de yiyip içmiyor..
özel hastane doktoru bir profesör muayene için kaç lira alıyor bilmiyorum. Bu kadar medyatik biri çok daha yüksek ücretler alacaktır. Canan karatayin hastasıyım demek için çuvalla para saçacak insanlar da var.
Geleceğe umutla bakmama birazdan fakülteye pardon kütüphaneye gitmeme neden olacak başlık.
"istediğiniz kadar pastırma yiyebilirsiniz." derken hastalarına sesleniyormuş lan. neyse ben bişe demiyorum.
karşılığında ne verecek? ne alacağız?
Oysa ne diyeceği bellidir.
görsel
bu ücret bile zayıflatmak içindir. 800 lira muyene ücretini verirseniz yani bir asgari ücreti, ay sonuna kadar bir şey yiyip içecek paranız kalmaz. bu da zayıflamanıza yardımcı olur.
bu ücret bile zayıflatmak içindir. 800 lira muyene ücretini verirseniz yani bir asgari ücreti, ay sonuna kadar bir şey yiyip içecek paranız kalmaz. bu da zayıflamanıza yardımcı olur.
bu kadar meşhur bir profesörün bu ücreti alması normal. sağlık parayla ölçülmez. daha ucuz olsaydı önüne gelen hucum ederdi. napsın o da gerçekten hasta olanlar gelsin diye yapmıştır.
Çift dalda uzmanlığı olan bir teyze. Ben bilgili olduğuna inanıyorum. Olayı sadece "şeker yeme kitabını sikerim" den ibaret değil. Yavşak medyanın verdiği izlenim o şekilde.

Yalnız ben teyzenin biraz fazla sinirli olduğunu düşünüyorum. Yani 800 ü verip muayenehanede fırça yeme durumu olacak büyük ihtimalle.

"la bu kolesterol ne, bu trigiliserid ne a.na koduğuum kime konuşuyoz la biz televizyonda sikmişin karaciğerin anasını" gibi diyaloglar söz konusu olabilir.
karşılığında tvlerde çok dinlediğin nasihatları bir daha canlı olarak dinlersin, başka da bir şey olmaz. ayrıca kürdo telefon dolandırıcılarına bile kaç bin lira kaptıran mentalitedeki bir insana o vizite parasını verenler, bence o kürdoları da boş geçmesinler, telefonlarını kendileri arayıp, size de para havale etmek istiyorum desinler kafadan...

bu tutara vizite olmaz ama illa ki 800 liramı harcamak istiyorum diyorsanız bu tutarı, dinamik, lisan bilen, dünyadaki gelişmeleri takip eden genç bir doktora verseniz, belki bir faydası olur.
(bkz: Oha falan olmak)
Üzerine yazacağı antin kuntin besinleri de yazarsan, zaten kilo verdirir.
Dünya fani ölüm ani biyocuk yisem nolur yani
_Canan Karatay_

görsel
o kadar ücret vereceğime 50 kg baklava yerim daha iyi dedirtir.
insanlar para saçacak yer arıyor. buda oh enayiler sayesinde yaşıyor.
benim reçetem yiyin için israf etmeyin.
daha muayene olmaya basladigin an zayiflama garanti. kadin bir aylik mutfak masrafini pesin istiyor.