bugün

twitter arkaplanı ve paylaşımları white proud ve aryan blood gibi supremacist saçmalıklardır. genel olarak sikko iskandinav metal gruplarını dinliyormuş ve satanizm ile ilgili garip garip şeyler yazmış. kısaca ruh hastası psikopatın tekidir!
haberi duyduğumdan beri düşünüyorum;

bir insan(!) böyle bir şeyi neden yapar?
böyle bir şeyden nasıl haz alır?
bu'nu yaparken hiç mi eli ayağı titremez?

lan biz karıncaları ezmeyelim diye türlü şaklabanlıklarla yürüyoruz yolda.

insan değildir.
http://www.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx
buradan şikayet edilmesi gerekendir.2 dakikanızı ayırın arkadaşlar.açıklamaya şunu kopyalamanız yeterli:Cafe de Kedi\'den aldığı kediyi işkence yaparak öldüren ve Cafe de Kedi sahipleri aracılığıyla kimliği tespit edilen Can Aksoy (ESOGÜ Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi) isimli şahıstan şikayetçiyim.
sessiz kalmayalım.
bu tür mahluklar kesinlikle psikolojik olarak çökmüş. apaçık hasta. derhal toplumdan arındırılması gerekiyor. bunun gibilerle aynı havayı soluduğum için iğreniyorum. Allah belasını versin.
Eskişehir il Emniyet Müdürlüğü' ne şikayet ettiğim kişi. Kendisine küfür dahi etmek istemiyorum. Belli ki sorunları olan biri. Cani.
boku yemiştir. bundan sonra ne dışarıya cıkabilir adam gibi ne üniversiteye gidebilir. mimlenmiştir yani. hayatını kendi elleriyle sikip atmıştır.
otopsilere defalarca girmiş bir insan olarak malum videoyu izleyemedim. hayvanların başına bir şey geldiğinde bütün psikolojim dağılıyor. değil tek bir günüm, haftalarım, aylarım rezil oluyor.

sadece hayvana değil, insana, anasına, babasına, karısına, çocuğuna eziyet edenleri gözlerimle gördükten, onların hayatlarını adliyelerde kararttıktan sonra anladım ki insan oğlu hayvandan daha aşağı bir varlık. ulan a*ın feryatları, bir kaç sene önce biz de öğrenci idik. kapımıza gelen kedileri beslemek için sıraya girer, yemeğimizi paylaşırdık. hiçbirinden nankörlük görmedik. nankör köpekler, ne zaman bu şekli aldınız oğlum?

--spoiler--

trollük uğruna bu sadist köpeği öven zavallı; hayatın bu kadar mı aşağı kardeş? gel önce derdini anlayalım, ardından iş verelim de zaten *ikilmiş olan şu sözlüğü daha da mundar etme.

--spoiler--
görenlerin dayak atması önemle rica olunur.
insan değildir. ilgili videoyu izleme gafletinde bulundum. yaralı ve saklanmış olan hayvanı kuyruğundan çektiği kısım beni perişan etti, bitirdi. canım benim, miyavlamaya bile mecali yoktu. bu ve bunun gibi allahtan korkmayan, cani, tecavüzcü vs. serefsizlerin acı çektirilerek öldürülmesini istiyorum. bu devlet, bu büyüklüğü yapmalı. yapmıyorsa, böylelerini öldürenlerin cezasında indirim yapılmalı. yarın birgün birisi bu piçi öldürse (kediye ettiği zulümden dolayı), o kişi benim için tertemizdir, başımın tacıdır. eğer tanıdığım birisi böyle bir şerefsizliğin içinde olsaydı ona dünyayı dar eder, polise teslim etmem için yalvarmasını sağlardım. kalbimden geçenler tam olarak bu.
cehennemin en alt kati bunlar icin var. acizlik baska birsey degil. koltuga baglayacaksin agzini tikayacaksin uzerinde test yapacaksin, doveceksin, aci veren kimyasallar ve cesitli iskenceler yapacaksin keske eskisehirde olsam ahh.
hadi bakalım satanist propagandasıyla metalci linci başlasın. amacım bu adamı savunmak değil ama bu bir komplo olabilirde yada olmayabilirde. suçluluğu kanıtlanmadıkça herkes masum sayılır. eğer bunu yaptıysa zaten yaptıkları yanına kalmaz.
yazık ki çok yazık. öyle küfür etmek istiyor canım ama edemiyorum. kedinin bir de sevimli fotoğrafı var önceden uyurken çekilmiş. ben kendi kedisine arada bir kızıp sert yapınca bakışından utanıp,türlü türlü şeklabanlıklar yapıp kendisini affetirmeye çalışan insanların arasında yetiştim, yetişiyorum neyse ki. umarım böyleleriyle hiçbir zaman karşılaşmam. arkadaşımın arkadaşının arkadaşı bile olmasınlar. hatta genel olarak olmasınlar.
kedi yatağına işedi diye yapmış birinin(!) çocuğu.

ona, onun adaletini sağlayacak çok güzel insanlar var bu ülkede. yaptığının cezasını öyle acılı çeksin, iki dünya da ateş olsun buna inşallah.
ilk önce doğru olup olmadığını araştırılmalıdır, tabi milletimiz mal olduğu için direk doğru olup olmadığını bilmeden orospu çocuğu demeye başlamıştır. eğer ki yapan buysa sikin anasını.

edit : eksileyenler satanist orospu çocukları.
bunu bir skandal haline getiren aslinda kediyi oldurmus olmasi degil,
o Kediyi kesmesi, ve ona dakikalarca eziyet çektirmesi.

Bunu ancak bir ruh hastasi yapabilir, ve bunu bir kediye yapabiliyorsan bir insana yapmak pek de zor gelmez.
inekleri, kuzuları, tavukları öldürüp birde üzerine zevk alarak yiyen insanların eleştirdiği öğrencidir.
polisin hemen alıp bir akıl hastanesine yatırması gereken kişidir. niye polis? çünkü sanırım boku yedi.
http://www.change.org/tr/...as%C4%B1n%C4%B1-istiyoruz
https://twitter.com/fasta...status/384413291600445440

demek ki neymiş? oraya buraya kedi fotoğrafı koymakla hayvansever olunmuyormuş. kafayı yiyecem yemin ediyorum. yavşağa bak.
kedi katili oruspu çocuğunun birisidir.
vicdan denilen duygudan yoksun, gücünü aciz bir hayvan üzerinde kullanan zavallı.
görsel
insanlık dışı bir vahşet yapmış kişi.
dikkat çekmek istediğim 3 şey var arkadaşlar;
1-öldürülmeli, işkence edilmeli gibi şeyler yazıyoruz ama böyle tepkiler vermeyelim; yoksa can'dan farkımız kalmaz. yargılansın ve cezasını çeksin bu arkadaş. adil yargılama yapılmalı.
2-kediyi katleden bu insan, kedi fotoğrafı paylaşmış. kedinin şirinliği üzerinden kızlara prim yapmaya çalışmış. bu 2 yüzlülük ve sanal simülasyona dikkat çekerim. insanlığın durumu vahim.
3-twitter üzerinde arka kapak fotosunda göktürkçe türk yazan bir amplem koymuş. neyin işareti bilmiyorum, çaldığı grubundur belki ama umarım iş türkçülere, patlamaz. siz türkçüler böyle yaptınız gibi genellemeler sebep olmaz.
4- bu arkadaşın kesinlikle sorunları var.

edit: burzum dinlemesinden belli amk
Manevi açıdan eksik kalmanın yarattığı vahim olaylardan birini gerçekleştiren cani. Ulan anlarım(anlamam da) o anki sinirle hayvana zarar verdin(sonuçta bi anlık sinirle katliam yapan manyaklar var). Neden bir de bir iş yapmış gibi saçma sapan konuşuyorsun. Acısı çıkar.
büyük bir ironi içerisinde sövülmekte olan psikopat. adam kedi kesmiş. siz ne yapıyorsunuz? adamın kafasını kesmekten, hunharca katletmekten bahsediyorsunuz. sizin ne farkınız kaldı can aksoy itinden?

tek çözüm akıl hastanesine yatırıp, toplumdan uzak tutmak.