bugün

Yoo genelde balkonda içerim.
tanıdığım biri var, camide içki içtiler yalanını söyleyeli 10 yıl oldu. fazlası var eksiği yok. küsuratlara girmeden 10 yıl, 3652.5 gün (1 yıl 365 gün 6 saat olunca 10 yıl 3652 gün 12 saat yani 3652.5 gün yapar) 40 mevsim, 120 ay, 87.660 saat, 5.259.600 dakika, 315.576.000 saniye, 18.934.560.000 salise ve 520 haftadır/cumadır camide içki içtiler, görüntüleri bu hafta yayınlayacağız demeleri üzerine biz de görüntüleri bekliyoruz. o tanıdığımı her gördüğümde "naber lan yalancı" diyorum. bari şu görüntüleri yayınlayın da ben de adamcağızı her gördüğümde naber lan yalancı demeyeyim.
yarın görüntüler yayınlanacakmış...
Ben Meryem ana'da içiyorum hiç sıkıntı olmuyor yav. Meryem ana'ya girişte restoran var. Orada her zaman bira tavuk yaparım. 2 bira içer dönerim taksiye.

Camide de içilmez yani ayıp. Dışında içilebilir. Biz çok cami dibinde içtik.
bugün görüntüler yayınlanacakmış...
Ben değil de bi arkadaş bu konuyla ilgili açıklama yapmak istiyor, aynen aktarıyorum.

görsel
bugun persembe, di mi? 3 gun kaldi. 3 gun sonra gorecez goruntuleri.
islamın şartlarından biri olarak ;

(bkz: iftira atmak)
görsel
üstünde deri elbiseli maskeli kırbaçlı fantağzi yaptılar.

resmen feriştah yenge.
(bkz: cumaya gittim gelicem)
dur tahmin ediyim. cuma günü görüntüleri yayınlanıyordu ama gelmedi.
allaha inanır gibi bir siyasiye inananların gerçekliğinden şüphe etmedikleri yalan.
sabah gazetesi görüntülkere ulaşmıştır. sabah gaetesi daha basmadan önce ben ele geçirip yayınlıyorum.

görsel
bunu kanıtlayacak tek bir delil yok, amaç gezi direnişini dine karşı bir ayaklanma olarak gösterip yobaz kesimin ve halkın desteğini almaktır, o zaman işe de yaramıştır, muhafazakar kafalar liderleri ne derse inanır çünkü, kanıt aramazlar.
afiyet olsundur.
Dolmabahçe camisinin müezzini yalan söyleyerek iktidar yalakası olabilir, lüks içinde yaşayabilirdi. Ama o gerçek Müslümanlığı seçti.
halen daha beklemedeyiz.
camide içki içen piçlere ithafen söylenen cümledir.
göt kıllarının da yavaş yavaş uyandıkları yalan.

görsel

aynı göt kılı hâlâ aklı boklu takma adlar falan kullanıyor!!!
(bkz: türbede dışkı dıştılar)

allah nası biliyorsa öyle yapsın bu anlayışı *
güzel ilçemin inanmadıgım belediye başkanı osman develioglunun gelinine saldırı yapıldıgı misali kolpa haberlerden biridir.

solcu gençleri terörist , anarşist diye suçlayacak ya birileri. hep sallıyorlar hep.
gezi parkı olayları sırasında ortaya atılan iddiadır.
usta, elinde görüntüler olduğunu bu görüntüleri açıklayacağını söylemişti. Ancak açıklayacağım dediği tarihin üzerinden 7 ay geçmesine rağmen herhangi bir görüntü izleyemedik. Yalanların, iftiraların ustası seni...
Yalan olduğu savcılık tarafından onaylanandır. Evet.
güncel Önemli Başlıklar