bugün

ilk defa bir cod oyununu yarıda bıraktım sayesinde. çok kötü bir oyun.
kim ne derse desin cod serisinin en iyi oyunu şüphesiz ki modern warfare 2'dir.
oyun budur.
oynadığım sırada kimsenin oynamadığı oyun. 2. kez bitirmeye çalıştığımda bile kimse oynamıyordu.
cod serisinin en baba oyunu.
Modern Warfare 2 kadar zevk vermeyen , beklentileri boşa çıkarıp call of duty severleri hayâl kırıklığına uğratan oyundur.
Oyun değil, filmdir. Adamlar bildiğin film yapmışlar, bizi de oyunculardan biri olarak filme koymuşlar.
Oyuna kötü diyen hangi açıdan bakıp kötü diyor?
Call of duty'nin ilk oyunlarindaki gibi, eski zamanlarda gerçek bir savaş ortamında geçmeyip, daha çok teknolojik cihazların olmasi sebebiyle diyorlarsa, ona kısmen bende katılabilirim. Ama oyuna olduğu gibi, bütün olarak bakıldığı zaman mükemmellik derecesinde. Zira sadece senaryo bile yeterli bunun için.
multiplayer'ı 16 Eylül 2013 01:00 (TSi) tarihine kadar steam üzerinden ücretsiz indirilebilen oyun.

edit: o saatte bitecekmiş lisans.
1 den iyi.
single player oynanışta ahım şahım bir şey yok grafik yenilemeleri falan hikaye sıkıyor ama multiplayer da silahları yenilemek güçlendirmek ve türklerle beraber oynamak çok zevkli araplar çok bağırıyor ve çocuk çok oyunda mute tuşunu kim yaptıysa iyi yapmış.
bir ara you tube'da gameplay'leri aşırı çok izlenen oyundur.
böyle online tabanlı oyunları torrentten indirip sadece single player modunu oynayıp "yeaa çok dandik hikaye" diyen tipleri gösteren baş yapıt.
bu güne kadar yapılmış en iyi multiplayer zevki yaşatan oyundur.
Cod Mw serisi kadar olmasada bağlatan bir senaryosu insanda bitene kadar oynama hissi veriyor sonrası tırıst.Ha zombi modu eğer bilen arkadaşlarınla oynarsan zevkli bir hal alıyor.
Bir cod ghost değildir benim gözümde.
Teknolojik aletlerin tüm zevki gibtiği oyundur. Hikaye iyidir. Başta duygulandırır.
bu oyunu yapanların yanına gidip 'afedersiniz ama bu oyunu sıçarken mi yaptınız ?' diye sorasım geliyor.

gerçektende acayip sinir bozucu ve sıkıcı bir oyun. black ops 1 bu oyundan kat ve kat güzel. multiplayer modu fena değil, diğer cod serilerine göre çok kolay, eğer ortalama bir oyuncuysanız 1 maçta en az 15-20 kişi öldürüyorsunuz ama hikaye modu ve zombies berbat. özelliklede zombies modunun neden bu kadar zor ve karmaşık olduğunu anlayabilmiş değilim. sen sen ol black ops 1 den şaşma.

edit: verdiğiniz paraya yazık.
internet kafede 4 saatinizi harcayarak bitirebileceğiniz bir call of duty oyunu. Senaryosu da ilk oyun kadar iyi değildir.
Bu oyunu sadece single player olarak görüp multiplayer girmeyip bok atanlara söylüyorum oyunlar hakkında bi sik bildiğiniz yok bilesiniz. Multiplayerda akıcılık silahların uyumluluğu ve her silahın avantajının ve dezavantajının olması hiç bir silahın birbirine üstün olmaması gibi özellikleri saymıyorum çünkü sadece torrentten oyun oynayan bir milletiz.
oyun 3. dünya savaşını anlattığı için silah yerine taş ve sopalar vardır. 1'e basarak taş, 2'ye basarak sopa, ilerdeki bölümlerde ek olarak sapan vermektedir. baştaki o silah geçici.
adam savaş oyununda silah yok diyor ya.*
zombi modunu black ops 1 ile kıyasladığımda beğenmediğim oyun. ya da ben oynamayı beceremediğimden. her yerde alev olması moral bozucu. bide zombileri çevirebilecek alan bulamıyorum ben.
online modu hiç bir zaman eskimeyecek muhteşem cod serisi. nuketown tadını alamıyorum black ops 3 de çok teknolojimsi 1 kötü bence güzel değil en ideali 2. ps4 e bile aldım.
satış rakamı 24.2 milyon oyun.
Arada açıp multi atıp çıktığım oyun. Call of duty'den mw2, bo2, bo3, aw ve ww2 oyunlarını arada oynarım multiplayer'da.

Ama elbette hepsini toplasak bir bf1 etmiyor. Bu Amkodumun oyunu saatlerce başında tutabiliyor beni.
Multiplayer'ı adamı delirten oyun.
call of duty serisinin gelmiş geçmiş en güzel oyunudur.
Mw serisi, Ww2 varken black ops 2'ye gelmiş geçmiş en iyi cod oyunu demek de ne bileyim.