bugün

çakır'a polat'a özenip liselerde terör estiren gençlere "bakın sizin özendiğiniz adamlar neler de yapabiliyo rol icabı" diyebilmek için düşündüğüm bir fikir. şöyle brokeback mountain tarzında bir film olabilir. iki mafya babasının gizli aşkı olabilir.
evet ben de destekliyorum oynasınlar. sonra tuvalette birbirlerini zikerken basılan erkek öğrenciler haberlerinden geçilmesin gastelerde.
mematinin de kendini parmaklayarak yardımcı rol üstlenmesini teklif edeceğim kampanyadır.
ancak bu rolü oynarlarsa iyi birer aktör olduklarını kanıtlayabilirler. oyunculuk çok farklı rolleri oynayıp, seyredenlerin hepsine inanmasını sağlayabilmektir. birinci rollerinde bunu fazlasıyla sağladılar, sıra ikincide bakalım..
yok aretık isterseninz dizinin başındada "türkiyenin bu puslu ve karranlık vadisinde yediginiz ya..ğın haddi hesabı yok!!!" yazzın...
şayet böyle bir şey olursa güllü erhan bunların alayını dağa kaldırır nah buraya yazıyorum.
karizmayı çizdirmemek adına polat alemdarın tekrar bir dizi ameliyat geçirerek kadın olması ile gerçekleşmeyecek olan olay.
filmin adı 'kurtlar vadisi hollanda' olsun sonunda evlensinler böylece hepsinden temelli kurtulalım
"gayler vadisi" dizisinin daha da açılıp "gayler vadisi ırak" filmine vize olup, gişe rekorları patlamasına da efekt olabileceği gibi, niçin oscar'a böyle özgür düşünceli bir filmle aday olmayalım dedirtebilmeyelim? bence seyri güzel,keyifli ve ülkesel çıkarlarımız açısından büyük bir fırsat...*
-iki kişinin bildiği sır değildir.
-o zaman bizim bildiğimiz sır değil dimi polat.
-aferin zekisin.
-öyleyimdir yalarım da.
-aa ben de.
isim olarak "Arkadan çekişli yiğitler" in uygun kaçacağı dizidir.