bugün

sağlıklı kızlardır.
http://www.ankarahaber.com/news_detail.php?id=11024
(bkz: big booty)
her zaman icin daha gosterisli,cekici ve sexy olan kizlardir.
tabii vucudunun diger kisimlariyla orantili olmasi durumunda.
vücuduyla orantılıysa kalçaları, hoş görünen kızdır.
cetvelin sağ tarafına doğru yürüyen kızlardır.
aşağıdaki atasözüne konu olan kızlardır.
kadının kalçasına şaplağı vurdum mu, sen antepten urfaya gidecen, gelecen döndüğünde o hala sallanıyo olacak
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
denildiği gibi orantılı olduğunda çılgın bir görüntü ortaya çıkmasıyla birlikte,
kiminin sadece merkezi ağırlık bölgesini oluşturmaktadır..
bazı nitelikli gözlemcilerin, bu kızların beyninin o bölgeye yakın olduğunu söylemesi
mantıklı gelmektedir.. katılıyorum..
Candırlar. Her daim etraftımızda isteriz.
yeyip içip göt büyüten kızlardır.

erkekelr tarafından o kadar da büyütülmemesi gerekir. çünkü emek verilmeden yapılan hiç birşey estetik değildir. bildiğiniz yağdır o kalçalar. nedense erkekler tapar bu klasik götlere.

müge uzel mesela bu kızımız, yeyip içip yan gel osman yatan türk kızımızdır. bıngıl bıngıldır.
Tam sikilmelik kızlardır.sabahtan başlayıp akşama kadar siksen yinede sikmek istersin o derece.
aylarca çalışmanın ürünü artı genetik faktörlerin sonucunda dahil olduğum gruptur. (bkz: (img #696800))
en çekici olan kızlardır.
kızken güzel olanlardır. ilerki yıllarda göbek ve göğüsünde işbirliği ile genel profili yuvarlak olan ayakkabılı bişeydir işte .
kalçaları büyük olan kızlardır. onların ben mına koyayım. küçük büyük farketmez deme eder. kimi küçük kalçalar daha evladır.
görünce insanın abdestini kaçıran seksi kız türüdür.
çekici kızlardır.
ramazan davuluna benzerler. ideal kalça futbol topu büyüklüğünde olandır.
aynı zamanda sıkı ise çekicidir.

yoksa pantolonu çıkardığında keşkül hesabı dümdüz olacaktır. tecrübeyle sabittir.
idealdir.

görsel
asyalı sevenlere gelsin.

görsel
bu kadar büyüğü beklenmiyordu.

görsel
Nedendir bilinmez ama hep hoşuma giderler.
ne lan bunlar böyle keşkül gibi.hiç mi hiç hoşuma gitmiyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar