bugün

içgüdüseldir, soyumuzun devamlılığını sağlamak için gerekli dişi özelliklerindendir.
Memelerinde kaybolmak istiyorum cümlesini hayata geçirmek.
Anneni hatirlatiyordur.
doğru olmayandır. aslında soğanın cücüğü, memenin küçüğü makbuldur.
abaza olmandandır.
emdirdikleri içinmiş.

araştırılmış.

her kız memesini vermiyor.
Çok tatlılar çünkü.
Edit: Küçük göğüslüler aferin basın eksiyi ama hala gerçek değişmeyecek.
göğüs önemli tabi.
fazlasından zarar gelmez yaklaşımıdır.
şişman ve iri göğüslü kadınları bu sınıftan saymamak gerekir. boyu ve vücuduyla belli bir oran içinde olan göğüsler çekicidir.

lütfen tespit yaparken genelleme yapmayın. sonra çuval gibi göbeği ve taşmış göğüslü arkadaşlar bi triplere giriyor sormayın.
(bkz: medya)
evrimle alakalı bir süreç diye biliyorum bende. ama bilimsel açıklama yapabilecek yetkinlikte değilim.
pozisyon desteği.
Dikkat et destekli takmasınlar.
büyük göğüslü olmaları??
cevap bu değil mi mk.
Etine butuna dolgun, ele avuca gelecek izlenimi vermesinden kaynaklanır, yoksa içimizde kötülük yok bizim... Yeminlenn...
sebebini bilemiyorum lakin büyük göğüslere düşkünlüğüm o kadar fazla ki, evlenirken dikkat edeceğim hususlardan neredeyse birinci sırada hatunun göğüslerinin büyük olması var.
memeleridir. dağılalım.
ele avuca gelmeleriyle ilgidir. ayrıca. müthiş göze hitap ederler.
(bkz: bazıları büyük sever)
insan bedenindeki cinsellik çağrıştıran unsurları her zaman büyük olandan yana tercih etme içgüdüsündendir.
yani "büyük göğüs büyük kalça sevmem", "önemli olan boyu değil işlevi", "ıyy kaslı erkek mi çok iğrenç" diyen birini görürseniz bilin ki kesinlikle yalan söylüyordur.
büyük göğüsleri olması. *
o memelerin arasına kafasını sokmak , memeleri ellemek , yalamak , öpmek , o tombul tombul memeleri okşamak , memelerin arasına boşalmaktan daha çekici gelir erkeklere çünkü bizim cinsel içgüdümüzde göğüslerin büyüklüğü ne kadar artarsa doğru orantıda da biz erkeklerde de bu bahsettiklerim şeyleri yapma arzusu artar .

ayrıca göğüsü büyük olanların götü de büyüktür . bir de bu yüzden bizlere daha çekici gelirler .
çünkü biz onlara vuruyoruz.
benim için yalan olan nedendir. çünkü hiç sevmem büyük göğüsleri, en kralı orta boy yuvarlak göğüstür. sarkmayan cinsten böyle oh mis.