bugün

Ben yorum yapmak pek istemiyorum ama cengiz hanın hayatını anlatan filmde baya bir bilgi veriliyor bununla ilgili.
40 numara üstü ayaklara sahip kızlardır. Hiç estetik görünmez. Boyları 170 üstü falan olması lazım kötü görünmemesi için. Öpülesi ayaklar değillerdir.
Biri de benim. Seviyorum ayaklarımı. 33 yıldır beni nereye istersem oraya götürdüler. Sağlıklı olsunlar da kimsenin beğenmesine ihtiyacım yok.
Uzaktan baktığında travestileri andıran bacılarımızdır.
yalaması daha uzun sürer. severiz böyle ayakları.
Yorulmadiklarini tahmin ediyorum.

Ayaklarım küçük, küçük adımlar atıyorum yoruluyorum.
genel olarak yatakta iyi olurlar ve boyları uzundur. kontrolü ele almayı severler ve birazda saftırlar. evet.
tanıdıklarımın hepsi çirkindi.
Ne hikmetse genelde cirkin olmazlar.
Yere sağlam basarlar.
36 numara minicik ayaklarım var canlarım benim...
42 numarayla benimdir o kişi. Allah vere ki Zara, 37numara ve fitbas var.
Ben onları yerim yerim.
Şu an bir ayakkabıya 300 tl verilir mi onun derdindeyim
kokmuyorsa sıkıntı yok.
hobbit olma ihtimallerini göz önünde bulundurmak gerek.
seksi ayaklı kızlardır.
Palet gibi ayakları olan. Okulda örneği var. 45 numara sanki massalh. Ok tm.
uzun boyludur.
istisnalar kaideyi bozmamak koşuluyla boyları uzundur. 1.80 bi kadında 40 numara ayak normaldir. yoksa bedeni taşıyamaz. ayrıca ayakkkabı bulmakta zorlanıyorlar, topuklu ayakkabı nadiren giyiyorlar. 36 numara ayağım var. her istediğim ayakkabıyı bulabiliyorum. ama palet ayaklı yakınlarımdan biliyorum ki onlar için ayakkabı bulmak büyük mesele.
Boyu ile orantılı ise çok da sorun teşkil etmez.
1.62 boy - 36 numara ile selamlar.
ne ayakmış arkadaş dedirtir, sevişirken çorabını çıkarmayan milletiz şunun şurasında.
Ayağını kendi seçemeyen insandır.
Ne salak başlıklar bunlar.
düzgün tırnaklı, bakımlı olduktan sonra numarası çok önemli değil ayrıca büyük ayağın güzelliği küçüğe göre daha farklıdır, daha iyi yada daha kötü diye bir şey yok.
nedendir bilinmez çoğu erkeğin aksine benim ayrı bi sempatim var bu tarz kızlara
pofuduk terlik giymek suretiyle problemi çözebilirler..
Cok da boyla alakasi yok arkadasim 1.60 ayaklari 39 numara.
Benim 38 giysem kucuk gibi 39 cok buyuk gibi 37 zaten hic olmaz cok degisik bi numaram var. lanet bi sey ben sadece tam bi numarasi olsun isterdim buyuk kucuk sorun degil.