bugün

O skinnyfit in aq zaten külotlu çorap gibi pantolonla geziyor insanlar.
Göbekli spor yapmayanlara dert olmuştur, boşuna spor yapmıyoruz.
Yağlı, ballı yemek kültürüne sahip bizim gibi ülkelerde saçmalıktır, komedidir.
Git sen o slimfitleri, ot, çöp ve somon' la beslenen iskandinav erkeklerine pazarla!
Karnıyarık, mumbar, pastırmalı kuru fasulye hüpletip, slimfit giyilir mi?
De git lo!
Göt göstermek isterken vücuda sülük yapıştırmanıza sebebiyet verecek durumlardır.
Sadece kadın giyimde değil erkek giyimde de durum aynı. Eşofman altı çok sever ve çok giyerim dizinden altı dar olmayan eşofman altı kalmamış neredeyse. Keza kotlar da aynı şekilde, millet ibne gibi geziyor.
Pijama moda olsun da pijama giyelim. Birileri modanın akışına karar veriyor ve yönlendiriyor. Neden ama neden rahat şeyleri moda yapmıyorlar. Mom Jean iyiydi bak böyle devam etsinler mesela.
normal bir çift bacağa, ortalama (hatta belki ortalamanın altı) bir kiloya sahip olmama rağmen bir erkek olarak, kendimi zorlamadan giyebileceğim ve beş dakikadan uzun süre durduğunda rahatsız etmeyecek bir pantolon bulamamama sebebiyet veren durum.

yahu çok basit bir şey olmalı bu.

mağazaya girip bir pantolon beğenip bedenime uygun olanı alıp çıkmak istiyorum.

yok arkadaş tayt gibi ızdırabını şey ettiğimin pantolonu. bazılarının bel kısmı geniş rahat eyvallah, ama ayak bileğine ulaşana kadar 3 milimetre çapına iner mi lan bir kıyafet.

yemin olsun zorlasam bittiği kısmı mikrometre ile ölçeceğim. o derece daraltıyor namussuzlar.
Slimfit filan bilmem de bu sweatshirtler, dar kot pantolonlar, Bilekten pantolonlar, tişörtler, yayık ağızlı spor ayakkabılar yani kısaca modern giyim miğdemi bulandırıyor. Dolabımı açtığımda huşu duyuyorum manzaranın enginliğinde. Renk renk kunduralar, gömlekler, yelekler, kumaş ve keten pantolonlar, envai çeşit klasik ceketler... Hepsi bana kendime önem verdiğimi hatırlatıyor.

Moda kreatörlerinin çoğunun gay olması ortaya utanç verici giyim modaları çıkardı. Ancak and olsun ki klasik erkek giyimini savunacağız.

Modern giyim, erkekliğe yapılmış acı bir hicviyedir ve her görüldüğü yerde ezilmelidir.

- Sessizlikci
Tam anlamıyla facia. Normal slim fit kot pantolon bulamıyoruz aga. Neredeyse hepsi ultra dar kesim. 10 cm paça genişliği mi olur aq ya! Geçen bir tanesini giydim, ayağım içinde sıkıştı kaldı. 18cm den geniş paça bulmak neredeyse imkansıza yaklaştı. S.çıp batırdılar. Modanız batsın!
Erkekler bazen kadınlarda olan tayt stilinde dar ve kısa paça pantolonlar ile dolaşıyor.
Ayakkabıları ise kadın giyse ayağına yakışan cinsten.
Gömlek olarak erkek kadın arasında tek fark düğmelerin sağ sol olması ve renk kesim dikim stil olarak aynı.
T-shirt zaten malum.

Feminizm diyerek erkeklere özenen kadınları anlayabiliyorum ama moda trend diye kadınlara giyim stil olarak bilerek veya bilmeyerek benzeyen özenen erkekleri anlayamıyorum.
Hele ki dar düşük bel pantolonlar giyen, oturduğunda bacaklarını birleştiremediği bacak bacak üstüne atarak oturmadığı için ayırmak zorunda kalan sağlık açısından çok sakıncalı bir durumda testislerini tehlikeye atan erkekler, sadece itici değil aptal görünüyorsunuz.
Bir de sakallı bıyıklı renkli dar kısa paça tayt benzeri stili pantolon olunca bir erkek olarak acıyarak bakıyorum.
Amerika'ya yerleşen lübünya (adını şu an hatırlayamadım) stilinde giyinmeyin.
Metroseksüel gibi değil de homoseksüel gibi görünüyorsunuz.
Ortasi yok ki zaten.

Ya Slimfit ya da çok bol.

Bi ortasını bulamadilar gitti.
Bir yerde Avm kültürünün dayatması. Özellikle marka satan mağazalarda ve yine onları takip eden yerel mağazalarda satılan mallara dikkat edin, çoğu dar giysiler. Ee millet gitmeye gitmeye kapalı çarşıyı bitirdi. Avm tarzı alışveriş revaçta. Hele bazıları var dar kesim gömleğin üzerine xxl yazmış, dalga geçer gibi, giyiyorsun düdük gibi, m beden sanki. Yok, Doğru dürüst model kalıp kalmamış. Sanki Seni mecbur bırakıyor ütopik giyinmeye. Beden drop söylüyorsun eleman uzaylı görmüş gibi yüzüne bakıyor bu ne diyor diye. Doğru dürüst mal satan kalmadı. Abidik gubidik giysiler.
Ne mutlu giyebiline.
guzel tespittir. ozellikle pantolon konusunda. eskiden alt ust fark etmez bol, rahat olurdu urunler. babamin gomleklere, eski ceketlerine bakiyorum mis gibi kaliplari. simdi dapdar kaliplar.
Onları bi de kısa paça yapmıyorlar mı!
moda olduğundandır. normal durum yani.
Ortaligin tek tip kurbaga kilikli mallarla dolmasinin nedeni bu giysi konseptidir.
Kusura bakmasınlar da;

(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)

Ulan tayt gibi pantolon giymek zorunda mıyız? Azıcık genişletin şu model kesiminizi.
Takım elbisede çok sıkıntı bu. istiyorlar ki herkes italyan gayleri gibi gezsin. Kardeşim ben ingiliz gibi dökümlü giymek istiyorum belki...
Moda endüstrisini işgal eden eşcinsellerin marifeti olduğunu sandığım rezalettir.

Len memlekette o kadar slim fit insan mı var?
2 beden büyük alıyorum konu kapanıyor ama koton daha bol kesimdeyken defacto waikiki tayt'tan hallice.

hepsi yine hatunlara yarıyor.
Bakıyorum abd avrupada adamlar de fazla kilolular için gayet şık kıyafet üretyor bizde dediginiz gibi hep slim fit hele erkeler icin bence daha az seçenek var.
Ortalıkta Beckham özgüveni ile balet gibi dolaşan piknik tip adamlar var.
Klasik erkeklerin bir alt sürümü gibiler.
Korkutucu.
Bu sebeple almıyorum artık. Mecbur değilim slim fit giyinmeye deyip biraz pahalısını ama doğru düzgününü alıyorum. 2 t-shirt alacağıma 1 t-shirt alıyorum...
memleketteki açlığın sonucudur efendim..

millet bir deri bir kemik kaldı..