bugün

avrupa da yine tokatlanacak olan takım.
bir fenerbahçeli olarak diyebilirim ki avrupada bu sefer daha bir derli toplu oynayacaktır. bunun en önemli sebebi teknik direktörü daum, ikincisi de kazanılan deneyimler.
fenerbahçe'nin yerine uefa avrupa ligi'ne gitme olasılığı çok düşük olan takım. bizzat platini tarafından "neredeyse" kesin şekilde beyan edildi.

http://skornet.net/2013/0...da-turk-takimi-olmayacak/
uefa'ya falan gitmeyecek takım.

zira uefa kararını açıkladı, karara göre avrupa ligi play off elemelerinden elenen takımlar arasında yapılacak kura çekimi ile fenerbahçe yerine avrupa ligi gruplarına katılacak takım belirlenecek.

şimdi bizdeki yönetim uyuyor mu? bizim hakkımızı arayacak kimse yok mu? bizim bir avukatımız, hukuk danışmanımız yok mu?

2010-2011 sezonunda şike yapıldı, her yargı organında bu suç sabit olarak karara bağlandı. biz o sezon lig 3.süyken uefa'ya katıldık, şampiyonlar ligi ön elemelerine katılamadık, bunun hesabını kim soracak?
o sezondan gelen mağduriyetlerimiz ne yazık ki bu sene de devam etmekte.

şimdi de şampiyonlar ligine katılamadık, uefa'ya da katılamıyoruz.

allah rızası için bu hakkı arayacak bir nefer yok mu koca camiada.

hep susacak mıyız.

bizim, taraftarımızın, kulübümüzün hakkı yenildi. muz cumhuriyeti mi burası.

ahdım olsun ki bizim yavşaklar sussa dahi ben bir bursaspor aşığı olarak tek başıma dava açacağım. sözüm söz, buradaki herkes de buna şahit olsun.

bir ömrümü alsa da bu süreç, bursasporumun hakkını arayacağım.

sözüm söz...
colin kazım richards için galatasaray ile anlaşan kulüp. kadroya katmaya uğraştıkları semih şentürk için ise ersun yanal sow'un ayrılma ihtimaline karşılık izin vermemiş...

http://skornet.net/2013/0...bursada-semih-ise-olmadi/
Taraftarı adam değildir, Gezi parkı eylemi için heykel'e toplananların arasında bulunmaktaydılar ve alkol alıp bursaspor tezahüratları yaptılar, en sonunda da valiliği taşladılar.
Koskoca bir taraftar grubuna adam değil diyen adamları! Bize gostermis kulüp. Bursaspor taraftarı organize bir şekilde zaten gezi parkı için pek bi eylem yapmadı. Besiktasin içinde olduğu bi harekete en fazla o kadar destek verebilirdi. Ayrıca 1 haziran günü bursasporun kuruluş yıldönümü olduğu için o gün bursaspor taraftarı gezi için falan toplanmadı. Sadece bursaspor için oradaydılar ve hazır toplanmisken bursaspor taraftarının çok sevdiği vali şahabettin harput'uda ziyaret ettiler.
beşiktaş taraftarı içinde olduğu için bir hareketi desteklemeyecek kadar küçük beyinli taraftarlara sahip kulüptür.
ellerine verilen kombineleri satıp geçinen, hangi yönetici ya da futbolcudan para kopartabildiyse onun aleyhinde tezahüratları kestiren amigolara sahip kulüptür.
burada atıp tutan arkadaşları pazar günü atatürk stadyumuna bekliyoruz. bakalım buradaki gibi atıp tutabilecekler mi?
ha az kalsın unutuyordum. siz orhangazi'den geçemiyordunuz değil mi?
yarık benim kartalcıklarıma. *
Koskoca bir taraftarın belirli bir siyasi grubun hareketini desteklememesi gerektiginin bilincinde olan taraftara sahip gurup. O taraftar içinde her türlü gorusten insan var, geziyi destekleyende var karşı olanda. Bireysel olarak bende eylemlere katıldım ama stad içinde yada organize bir şekilde bursaspor taraftarının bir hareketi olsa bunu desteklemezdim. Bu bursaspor taraftarına sadece zarar verirdi. Bireysel olarak isteyen istediğini yapar. Bursaspor taraftarı bir sivil toplum örgütü değildir; bunun beyinle falanda bir alakası yoktur. Ayrıca bursaspor ve beşiktaş arasındaki husumeti fenerle galatasaray arasında ki rekabet gibi görüyorsanız hiç tribun muhabbeti yapmayalim. Onların arası daha çok filistin ve ısrail gibi.
içindeki bütün akarsularında timsah yaşadığı için armasında timsah olan, en eski semti teksas olduğu için adı teksas olan eğitimsiz taraftar kitlesine sahip kulüptür.
#21259919 bursaspor taraftarının teksas adı altında gruplaşmasını sivil toplum örgütü değil de, askeri veya polisiye bir örgüt gören taraftarlara sahip kulüptür.
eğitimsiz bir taraftar topluluğuna sahip kulüp. kavga etmeyi çok güzel bir ahlak zannediyorlar.

not: bursasporluyum.
kültür konusunda yerlerde sürünse de, diğer anadolu kulüplerinden pek bir farkı olmayan taraftar kitlesine sahip kulüptür.
ne yazık ki taraftarının büyük çoğunluğu ırkçıdır.
ne yazıkkı taraftar grubu eldekilerdir, yapacak çok birşeyi olmayan kulüptür.
Bazı zebrelarin besiktasi övmesı üstün görmesini anlıyorum. Her taraftar için takımı kutsaldır. Bursasporlu içinde, sakaryasporlu içinde, göztepeli içinde... He bak benım nicke ben sakaryaliyim ve şunu soyleyim beşiktaş taraftarı bursaspor taraftarının gotunun kili olamaz. Ulan bu adamlar birinci lige ciktiklari sezon son maç takım maçı satmis top oynamiyor diye -ki cikmayi garantiydi sanırım- diye isyan etmişler, kupa töreninde yönetime sovmus adamlar. Yok kupa, şampiyonluk zerre umurlarında değil. iki sene önceki 4-0'lık kupa finalinde bu adamların yaptığını yapacak taraftar dünyada yok. Ayrıca yıldırım demirören'e sovenler yapılan iki transfer sonrası nasıl r yapmışlar çabuk unuttunuz galiba. Hayır beşiktaşın liverpool maçında yaptığı tribun şovu bursaspor taraftarı ikinci ligde yapıyordu. Beşiktaş taraftarının bursadan iyi olduğu tek konu reklam yapmak. Başka bir şey değil. Hayır orhangazi'den geri donmusun, adana'da senin tribununde bursaspor bayrağı açmışlar, bursada şampiyonluk kutlayamamisin, adamlar senin stadına kadar girip koltuklari sokup gitmiş, sen hala neyin kafasını yasiyon ki?
stada girip koltuk söküp gittiği için sakaryalı vandallarca övülen taraftar kitlesine sahip kulüptür.
deplasman otobüsünden ayık insan inmeyen, durduğu birçok yerde marketleri yağmalayan taraftara sahip kulüptür.
Epeydir bursaspor taraftarı yağma falan yapmiyor, bilip bilmeden atmamak lazım. Çünkü bursaspor taraftarının guzergahindaki olay cikabilecek noktalarda zaten jandarma var ve otobusun durmasına izin vermiyor. He bi kere koskaca otobüslerle ara sokaklara girip bira almisliklari var. Onun dışinda otobüste namaz kilcak insanlar için bile izin vermiyor polis, jandarma ne yağması? Ayrıca bunu iddia eden sahis hayatında hiç mi deplasmana gitmedin amk? Evet her taraftar gurubunun icinde bu tarz olaylar yaşanır, bunun önüne gecmek çok zor. Ama bursa taraftarını bununla suçlamak sacmaliktir. Sen ibb'liysen ozur dilerim, deplasman görmemiş olabilirsin.
taraftarının ahlaksızlık seviyesi olarak diğer kulüplerden pek bir farkı olmadığı için cici olan kulüptür.
Lan o kadar Entry girdik niye siliyonuz amk? Ne güzel tartışıyorduk şurada. Hayır millet birbirini yiyiyor gidin onlarla ugrasin. Biz futbol için birinine giren birkaç salagi rahat bırakın amk.
Bir küçük takım.
alayı top olan bursanın takımıdır. topspordur diğer adı.