bugün

köftesi beş para etmez. psikolojik olarak güzel geliyor. yoksa en sıradan hamburgerciler bile daha lezzetli yapıyor.
kahve satışlarına da başlamış olan fast food markası.
görsel
Yemeyin, sağlığa zararlıdır.
yenmez. lastik yerim daha iyi.
o hamburger ekmeğinin arasına köfte yapmak için et diye ne koyduklarını merak ettiğim burgerci.et ağırlıklı beslenen birisi olarak şunu söyleyebilirimki o köfte etten değil.
Eski sloganı " ateş seni çağırıyor" olan rezalet hamburger zinciri. Özellikle müşteri hizmeti hiç iyi değildir. Bu şirketin bu kadar büyümesini, anlamlandıramıyorum. Bence gelebilecekleri en fazla yer kıyı köşede, köprü altları hamburgercisi.
şu sırlar bazı şubelerinde kahve çeşitlerinde kampanya vardır.
kahve, mocha, latte, espresso vs 1,75 tl dir.

öğrenci arkadaşlara duyurulur.
hamburgerleri sanki çöplük kokuyo gibi geliyo bana sizce de öylemi ?
lastikten daha kötü hamburger yapan fast food restoranı.
arbys varken dönüp bakmam bile.
son yediğim double king chicken'ının içinden kıkırdağa benzeyen bir şey çıkan burgerci. illa acıktıysanız komagene'ye falan gidin orada etsiz çiğ köfte yiyin.
Yemeyin.
Kalp sağlığınızı düşünüyorsanız.
Ciddi anlamda tehlike içeren bir ürün.
Gıda diyemiyorum.
Kilo alıyorum diye yemiyorum gözümün önünde kız Whoper yiyor ben ise diyet yemeğimi. Olsun zayıfladıktan sonra yicem.. (Yanlış yazmış olabilirim.)
bilmem ne royal adı altında bütün bir danayı 2 tane hamburger ekmeği arasında satmakta olan müessesedir. geçen yol kenarında bir şubesinin tam yanındayken trafik durdu orada bir bey abi vardı o dediğim şeyi ıstırmaya çalışıyordu adama kitlendim kaldım bildiğin. trafik akmaya başlamış farkında değildim hipnotize olmuş gibi adamın o hamburger ile mücadelesini izliyordum arkadaki kornaya başınca hipnozdan çıkabildim.. tövbeler olsun ya aile doyar onunla lan..
Değişik bir firmadır . Böyle dememin sebebi ise yaşadığım bazı olaylardır .
Eve bir keresinde paket servis istedim yanlışlıkla fazladan 6 lı nugget koymuşlar gittim söyledim helal ettiler afiyet olsun dediler .
Aradan bikaç ay geçti yine yemek söyledim bu kez menüden hamburger çıkmadı amk . Patates var sos var içeçek var hamburger yok aq . Gittim söyledim felan fişte ne varsa tekrar verdiler sağolsunlar .

Mağduriyet gideriliyor ama neden mağdur ediyorsunuz kardeşim başta ?
Eskiden hep sipariş ederdim şimdi edemiyorum normalde yemek sepetinden sipariş ederdim ama bir gün edemedim araştırdım ve en son burger king i aradım onlar da artık sizin bulunduğunuz bölge orman gözüküyor siz galiba bir kulubedesiniz dediler ben şok ben iptal ben vefat...
Bugun kalabalik bi siradayken suriyeli birisi sira bana gelince bianda onume gecmesi uzerine alinip. "Sizde ulkeye iyi yerlestiniz he!" Dedigim yer. Cevap olarakda guldu. Anlamadi sanirim yada kaale almadi ama olsun. Ben sirami kaptirdim siz kaptirmayin.
Buarada 2 burgerli menusude daha uygun.
Yaşadığım yerde yakın bir yerde bulunmadığı için gerçekten üzgün olduğum fast food zinciri.
Eskiden ağzıma dahi sürmediğim ama öğrencilik hayatımda alıştığım yemek çeşidi.
Yanlış adres bile versen yinede siparişi doğru adresi bulup teslim eden yemek firması.
içine karmin,aspartam ve çin tuzu gibi katkı maddeleri eklemediğinden hiçbir zaman evde aynısını yapamayacaksın güzel annem,eksik olma.
kafam kadar hamburgerler yapmakta olan müessesedir. big steak mı neydi onun adı 3 kat köfte vardı içinde birde bir ailenin doyacağı kadar malzeme..

hamburger yerken insan eğlenir mi ? eğleniyor sayesinde işte ıstırmaya çalışanlar ıstırmayı başarıp yerken ağzı yüzü yer değiştirenler falan ehehe.
Yıllar sonra çocuğum olduğunda onu böyle bir yerden haberdar etmemeyi düşünüyorum.
Anasının ammı afedersiniz.
Whooper menüsünü 18 lira yapmış.
güncel Önemli Başlıklar