bugün

üç puanlık sistemde meşe sopası mümkün. 2002 dünya kupasında türkiye-brezilya maçında brezilya'ya penaltı verip brezilya'nın attığı gole sevinen hakemden beri gördüğüm en enteresan futbol olayı.
bak Burak Yılmaz buna haydar derler,
trafikte kafaya iner,
futbolcusun ünlüsün ama,
haydardan sakın ha,
yan hakem değil o,
indirir kafana !
Burak o kadar abi çekmiş. Herif iyi dayanmış. Bu kodumun şoförü kendini ne sanıyor. Delikanlı olsaydı iki dakikada sopa çekmezdi.
Gerçekten ilginç hadise genelleme yapmak istemem ama iett şoförleri de anormal oluyor çoğu zaman.
volkan demirel ve emre belözoğlu" nu hatırlatan, hoş olmayan hareket.
iett şöförünün hiç suçu olmayan olay.
Dikkat ederseniz eliyle otobüs camına vururken Bile korkarak vuruyor. izledikçe gülüyorum.
iett değil halk otobüsü şöföru barzo, ayrıca burak yılmaza muhtemelen teğet geçtiği için çocukda sinirlendi..Birde teyzenin ne çekti lafını da, tinerci değilde kim bilir ne derdi vardır şeklinde almam da benim şapşallığım oldu, özür dilerim sözlük..Sopayı suratına mı yeseydi aferin yılmaz en güzelini yaptın
https://www.uludagsozluk.com/e/35116809/
(bkz: orhan çimen)

otobüs şoförü abimiz beyaz futbol'ada birazdan. evet.
şu kaçma olayını ofsayta düşmemek için yapsa inanılmaz golcü olur.
burağı hiç sevmem ama adam sopayı görünce kaçmamış arkadan çekmişler. hakkını yemeyelim adamın.

ayrıca " ne çekti kim bilir" diyen teyzeye iyi güldüm.

bi de o kavga bittikten sonra arkadan gelip atar yapan " bekle geliyom" diyip şöföre kapıyı açtırmaya çalışan ergen kim merak ettim.

şu ülkede birisi maydanoz olmadan kavga bile edemez olduk amk.
iett şoförünün işinden olmasına sebep olmuş kavgadır.
bu ikili nasıl kavga eder amk?

biri de çıkıp demiyor ki otobüs şoförü ne alaka, çin'in beijing guoan takımında oynayan burak yılmaz ne alaka? burak yılmaz'ı tinerci sanıp "kim bilir ne çekmiş?" diyen teyze ne alaka...

sanki istanbul'da olduğu zamanlar iett yi kullanıyor hep. (bkz: swh)
saçmalamaktır. kavga dediğin en az 2 kişiyle yapılır. burada şoför sopa gösteriyor burak kaçıyor. kavga nerede?
tinercilere ayıp edilmiştir. kınıyorum teyze. swh
güncel Önemli Başlıklar