bugün

9 yıldır sözlükteyim. geçen gün ilk entrylerimi okuyunca ben bile utandım.
Niye okutayım ki? Hayır..
Ne alaka anne?
Annem de eşim de okuyor. Zaten utanacağım şeyler yazmam, Kimseden de gizlim saklım yok çok şükür.
Benim annem osmanlı dönemi kadını okuma yazma bilmez. Atatürk bi gece cahil bıraktı.
Snne bhe slk :Ss
tamamiyle uydurma anne yandas medya yazmis. yalan soyleyenin butun turkiye g.tune parmak bassin diyebilirsiniz.
Hayır ameke. Sen arkadaşlarınla konuşmalarını okutuyon mu? Niye öyle bişey yapayım.
Anneme karşı dürüst olduğum için gönül rahatlığı ile okuturdum.
Sözlükte yazılanları okutamam tabiki de kendi entrylerimi okuyabilir, entry girerken herkesin bileceğini göze alarak girmek gerekir, bu işin raconu böyle olmalıdır, herkes böyle olsa ortam bambaşka olabilir.
Ben birisi görünce utanacağım şeyler yazmadım yazmamda.
evet denilendir. tek amacım ona layık bir insan ve yazar olmak.*

anne mucukss.
Okumak isterse okuturum utanacak şeyler yazdığımı düşünmüyorum açıkcası.
Utanılacak birşey olduğunu düşünüyorsun madem neden yazıyorsun. Az tutarlı olun!!!
Bir sorudur.
Okuturum tabi. Tivitırdan da favlaşıyoduk zaten. Sosyal medya da olmasa tanıyamıycaz hiç birbirimizi.
halen şu başlık altında bile sapıklığını ve ruh hastalığını sözde tanım olarak yazan Allah ın insana ibret olsun diye yarattığı yaratıklar var.

biliyorum aslında kendinizden bile nefret eden orospu çocuklarısınız. size bir şey diyeyim. gençlik rehaveti ile yazıp çiziyorsunuz, fitnelik üretip ülkenin milli manevi her türlü değeri ile dalga geçiyorsunuz. fakat:

aldığınız ahlar ve yaratıcınızın gazabı ile yürümekte olduğunuz yolda her geçen gün bataklığa batarak gidecek ve en sonunda soluk alamayacak duruma geleceksiniz. hayatınız size yük gelecek, başınız her türlü bela ile inleyecek.

güzel bir soru?

lakin ailecek bunlar sapıksa, teröristse sorun olmayabilir.
Hayırdır vicdan muhasebesi mi yapıyoruz?
Ergen muhasebesidir.
Su an oglanin yerine yaziyorum zaten.
Redd-i evlad olurum.

Ama okuturum niye okutamayım?

En fazla popomda terlik fabrikası açar.
olmadığı için sorun yok.

olsa idi eğer okumasında sıkıntı yok ama yazar olursa sıkıntı büyük.

iyi dünler.
Okuturum. Ne var bunda.
Bir soru.

insan gibi yazmak varken hayvanlaşmanın lüzumu var mı? Bi düşünün anneniz o yazdığınız terbiyesizce şeyleri görse ne derdi.. Benim oğlum yazmaz öyle şey derdi değil mi?
Neden ailenizi utandırasınız?