bugün

sözlük yazarlarının sıkça rastladığım çıkışıdır.

efendim yazar enrisini giriyor akabinde üst taraftan istatistiklerine ulaşmak için 'ben' sekmesini tıklayıp bide bakıyo ki girdiği o mükemmel, o olağanüstü, o insanüstü gayretlerle yazdığı, yaşasa victor hugo'yu, dostoyevski'yi kıskançlıktan kudurtacak, kalemlerini kırdıracak, yazarlığı bıraktırtacak yazısı, densiz, hadsiz, soysuz ve kendisini çekemeyen yazarlarca eksilenmiş.bu arkadaşımız olaya sinirlenip tepkisini hemen ortaya koyuyor ve aynen şunları yazıyor:

'noluyo aq yea? bunu da mı eksiliyosunuz? '

veya

'eksileyin aq bunu da eksileyin. '

daha da abartıp

'abi benim entrim hiç artı oy almadı biliyor muuusun?' şeklinde küçük emrah moduna girenler bile var.

başka bi guruhta (bunlar siyasi yazılar yazn insanlar oluyo) 'tayyip zaten ülkeyi sattı' yada 'atatürk olmasa da ülkeyi kurtarırdık' tarzı entryler girip ondan sonra karşı görüş tarafından eksilenince, bi şaşırmışlık içinde 'ne dedim ki şimdi ya? niye eksilediniz ki abicim' moduna giriyolar.

bunların yanında bide 'eksileyenleri siksinler' insanı var ki o konuya girmek dahi istemiyor artı oyumu atıp entryden uzaklaşıyorum *

edit: eksileyenlerin boynu tez vurula.
yazarın "abi daha entry'i girmedim bile, niye eksiliyorlar" tepkisi ardından çıkış butonuna basması hadisesi.
genellikle şu şekilde devam eder:

" ben mi yaptım amna koym, beni niye eksiliyorsunuz vik vik..."
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar