bugün

Dedi ki biri Adalet ve Kalkınma partisinde adalet yok Cumhuriyet Halk partisinde halk yok milliyetçi hareket partisinde hareket yok BDP de barış yok.. yani aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık. . Daha da yoruma hacet yok sözlük. Insanlar fanatik taraftar gibi parti tutmamalı.
Bir MHP ilnin yapacağı aklı selim davranıştır.
kişisel tercihtir, kimseyi alakadar etmez.
Mhp daha ölmedi.
chp gelince sadece hırsızın adi degisecegini bildigi icindir. kurtulus hepsinin yok olmasidir.
Hala insanlığını kaybetmemiş belli ki.
akıl karı olmayandır. kesinlikle.
al akp liyi vur chp liye durumunda olduklarından mantıklı olan durumdur. günümüzde maalesef türkiyeyi adam gibi yönetecek parti yok. varsa da zaten %2 nin felan altındadır. böyle bir ülkeyiz işte.
çünkü AKP'ye oy verenlerin çoğunluğu, "biri bizi becerecekse bari Müslüman olsun" mantığıyla hareket etmekte ve iftira atarak chp'yi dışlamaktadırlar.
bunca olay chp ye oy verelim diye yapılmıyor ki. akp ye daha sıkı sarılalım diye yapıldı. bi de chp mi? ayh ben gülerim.
Bu ulkede duzgunlere muhalefetten baska kader yokmudur? Sorusuna cevaben verilmesi gereken oydur.
Akıllılık değildir Atatürk ten sonra chp bu ülkeye pekte birşey yapmamıştır.
genel başkanı kılıçdaroğlu gibi lüzumsuz bir adam olduğu müddetçe akıllıca bir harekettir. akp den ve diğerlerinden farkları yoktur.
(bkz: hepsi aynı bok)
gayet normal bir durumdur. en güzeli kimseye oy vermemek. chp'nin de ak parti'den bir farkı yok bu konularda.
tecavüzden zevk almaktır. çok net.
akıl alır şey değil gerçekten. bunu açıklayan tek durum, mazoislik.
bana göre insanların her olaydan farklı şeyler anladığının ve özgür iradenin varlığının ve ölmediğinin kanıtlarından birisidir.
al birini vur ötekine diye geçerli bir sebepten ötürüdür.
Aklı selim davranıştır. Recep Tayyip Erdoğan bu olayın da üstesinden gelecektir. Ak parti oy kaybına uğramayacaktır.
ülkeyi akp karanlığına teslim etmek demektir.

görsel
chp filan geçte bunca olaydan sonra hala akp oy verebilcek insanların olması gerçekten vahim.
Mini akp yolunda ilerleten bir parti. Benim oyuma sahip olamayacak bir burjuvazi partisidir. Kesin ve net.
(bkz: atatürkçü olmak vs chp li olmak)
chp nin de aynı bok olmasından mütevellittir. ssk'yı dolandıran ben miyim lan?
geçen seçimde chp ye oy veren biri olarak benim bile kararsız kaldıgımdan dogal karşılanan durumdur.
baraj kalksa da istediğimize oy verebilsek nerde 61 anayasası.