bugün

Lüle şeklinde ve kıvrımlı saç.
zaman zaman kuple ile karıstırılan kelime
bukle bukle boyundan omuza düşen saçlardır . * *
hiçbir saç tipinin boy ölçüşemeyeceği güzellikteki saçtır.
bir kız ismi.
inanmayan olursada eskiden kız arkadaşımdı.
hoşgelmiştir.
hoşgelmiştir.
lüleden türetilmiş daha uygun ismiyle; lülük. tdk ya başvurduk. bekliyoruz.
(bkz: #11828679) ortak bi zayıf yönümüz olan yazar.
sözlüğe biraz ara verip ders çalışması gereken , yirmilik dişleriyle başı dertte olan yazar.
bu nick, bu kelime bir yerlerden tanıdık gelse de* hoş gelmiş güzide yazar. nickini gördükçe entrylerini okumak dileğiyle, öperim.
şu sıralar hayatımızın baya benzediğini anladığım yazar. umarım ikimiz de istediğimizi başarırız.

yazara not: kâzım susmuyor, ben gidiyorum.*
dedesinin sıpası.
ufak bir karışıklık yaşadığımız yazar kardeşimiz. aynı zamanda güldürmüştür de. şu sıralar biraz hasta.
sesi soluğu pek çıkmayan yazar.

edit: sesi çıkmaya başlamıştır
yabancı dil alanında türkiye altıncısı olan yazar. ben demiyorum o diyor. ayrıca tebrik ederim. *
(bkz: #12748163) dövücem, hiç kaçarı yok o kulaklarını uzatıcam sıpa.
artık entrylerini ankaradan girecek olan yazar.
Orijinallerinin az olduğu bi gerçektir. Geri kalan, boş zamanı fazla olan yurdum kızlarının da her sabah ellerinde maşayla biryerlerinden ter akıtmaktadırlar bu tip saça sahip olmak için.
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
tartışma kültürüne sahip, düşüncelerini net ifade eden ve dinleyen yazar.