bugün

meksikanın cancun şehrinde olucaksın. turkuaz suyun verdiği hoş görüntüyle tropik esintiyi hissedip vücudunu yavaşça yakan o kuma uzanıp corona cerveza'dan güzel bir yudum buz+nane ve limon eşliğinde tabi ki.
Tabii ki atalarımın ruhunun şad olması için kımız içeceğim.

Ey türk, titre ve kendine gel.
Dünkü gibi Capri sun olabilir. Çocukluğuma sımsıkı tutunmakta kararlıyım yani.
Lynchburg Lemonade.
Vodka eneji...
bugün süt..

10 gündür alkol terliyorum.. bir yere kadar dayanabiliyor insan nihayetinde..
Çok önemli bir sorunsal gerçekten.

Dünden kalan viski vardı ama her akşam baydı sanırım. La sahi ne içeceğiz bu akşam?
bugün güzel bir margaritaya asla hayır demem.
günaydın akşama levrek yanına bir duble rakı alırım.
bu gün içilecek içki bence konyaktır ısıtır adamı .
menzil çorbası.

vallahi daha lezzetli bir rızık tatmadı bu dilim.
Rakıya niyetlendim ama bakalım. Akşama arkadaşın düğünü de var, düğünde mi içsek ne yapsak.
Jeeamm beammm...
günün mazotu, gecenin hazırlığı, kas gevşetici, ağrı kesici, antiseptik.

saat doğu yarımkürede bir yerlerde 18 olduğu için hemen derhal jack daniel's single barrel ama 100 proof olanından. Haftaiçi bu içilir zira.
rus vodkası gibi duruyor son tahlillere göre ewe arkadaş kız atıcakmıs beraber içelimmi dio bende tamam diorumm ... vodka içilir hava da soğuk...
dolapta 100 lük rakı yatıyor ama kıyamıyorum merete. muhtemelen yine birayla geçiştirilecek bir akşam olacak.
münafık deyyus, zındık
haram haram.
konyak ile katılabilirim aranıza.

sağlığınıza.
Haftasonu münasebetiyle elbette memleketimin içkisi rakı.
Rakı tabi ki.
Bugün mmmm çok özlediğim rakıya kavuşacağım. Bugün günlerden tekirdağ.
görsel

Bu bitince bir tane daha

Edit: kollardaki inceliği ve tendeki pürüzsüzlüğü(!) farketmişsinizdir. 180 boyda 60 kilo kalmama vesile oluyor bu meret. Aman diyim siz böyle kötü alışkanlıklar edinmeyin.
70lik yeni rakı. yağmurlu havada iyi gider.
bira içecem fenerin basket maçı var.
Hafta içi bira paklar. Rakıya kıymet vermek lazım. Haftasonu sallana sallana içmek lazım.