bugün

22 yaşında olan benim en büyük serzenişlerimden biridir.
Hangi yaş olduğu önemlidir. Misal ben 16 da 1 tane, 24ten sonra 2 ayda bir defter feda edecek sayıda çiçek aldım. Almadığım dönem de çok eksik hissetmedim.
bayansanız evlenin .eşiniz olacak kalas bir şekilde alır .
Kadınların kendisi çiçek olduğu için pek garip olmayan durum. Aslında çiçeği değil başkasının yanında bir erkekten hediye alıp Ego tatmini yaşamayı seviyorsunuz bence.
aldıkta ne oldu....
hüzünlü bir durumdur. ilerde kadın erkek demeden insanlara zaman zaman çiçek almaya karar verdirtmiştir. umarım dayak yemem.
http://hizliresim.com/g5O60L

Alın gençler size kıyağım olsun. Ben de almadım anlarım halden.
bana da almadılar.
Bu başlık vesilesiyle söyleyeyim içimde kalmasın. O çiçeği almalıydım sana çiçeklerle gelmeliydim. Üzgünüm büyük öküzlüktü benimkisi zamanı geri döndüremem o çiçeği de alamam artık sana.
Ben çiçek sevmem, solup ölecek bir şeyin hediye olarak edilmesini hakaret kabul ederim.
Saksıda ise olabilir.
bu kadar sene bekledikten sonra yolda zorla çiçek satan teyzeler vasıtasıyla alınma ihtimali korkutur.
Güller aldık, yeri geldi orkideler aldık noldu peki? Hiç bir şey olmadı. Hepsi gitti be. Bende o çiçeklere ne güzel bakmıştım halbuki. internetten kaç saat araştırmıştım orkide bakımı diye. Gelirse münasip biyerine sokucam onun..
28 yıldır kimseden birşey almamış biri olan ben yani rockstar için çok normal bir durum.