bugün

yatmadan listeyi açık bırakmıştım nasıl bir sese sahipse oldukça sakin uyandım.
https://www.youtube.com/watch?v=pdgZP9Sca2c

(bkz: müzik dinleyerek uyumak)
Hesap vererek. Bu ne lan. Sabah 9da günaydın aşkım diye msj atacak birini bulcam artık. Yol+yemek+ssk.
arkamda sessiz sedasız yürüyen şemsiyeli adamın gölgesini görünce, kelime-i şehadet getirerek uyandım. sağ ol amca sayende iman tazeledim.
yastığın altında civcivli saat gibi çalan telefon. sol gözümü açtım. sol elimle yorganı kaldırıp (bu arada yaz kış yorganla yatarım bursa havasında ) hınınısķim diyip yarım tur kalkarak yatağa oturdum. ayaklarım 300 spartalıdaki kuyuya sarkıyor gibi hissettim. gittim. minik duşumu aldım. beton gibi çıktım.
Uyandığımda buz dolu bir küvetin içindeydim. Yanıma bırakılan notta 112'yi ara yazıyordu. Hemen 112'yi aradım, aynanın karşısına geçip vücuduma bakmamı istediler. "Tanrım tipimden asalet akıyor" dedim. Öyle değil salak, kesik dikiş var mı ona bak dedi.

Bir kez daha baktığımıda gördüm ki sol böbreğimi kesip almışlar. Olsundu. Tek böbrekle de yaşayabilirdim.
arkadaşın ayağıma buz gibi ice tea basması suretiyle.
uyumayarak.evet manyağım, ruh hastasıyım ve daha girmem gereken tonla toplantı var.
görsel
zorla .az daha namazı kaçırıyordum .
Prensesler gibi uyandim ben bekar evimde.

Yersen..

Gozler acilamiyor.
Istemeyerek.
Altıda uyanmayı kim ister ki.
Sürünüyom.
bugün de işsizim elhamdülillah.
Kabus gördüm ve uyandım. Biyolojik saatimi satıyorum. Böyle mi uyandırılır!
saat 6:00 sularında çalar saatin o iğrenç melodileri eşliğinde uyandım.

çaydanlığın altını yaktım ve yatağımı toplamaya başladım.
yatağımı toplarken fark ettim kedim banyodan getirdiği tuvalet kağıdından bir parçayı bir kenarda parçalamış.
hadi elektrik süpürgesini aç orayı al tatlım dedim kendi kendime.
aha şu köşe, aha burası, ahanda şurası derken toplamda 20 dk evde elektrik süpürgesiyle seviştim resmen.

akabinde elimi sürmüşken tozda alayım dedim kenar köşe bir güzel toz almaya durdum.
kedilerin kumunu temizle, banyoyu viledala, banyo paspasını as derken bir koku hissettim.

şu an çaydanlığın altı feci şekilde yanmış, çaydanlıksız bir yazarım.
geçmiş olsun bana.

şu içimdeki aşırı temizlik takıntılı hıyarı gebertmem lazım.
Uzun zaman sonra üşüyerek. Evet.
saat 3 de yatıp 7 de uyanma zaten allahın emri gibi. la bir baktım yerde yatıyormusum mk. halının üzerinde. ünide osurup sınìfı ucuam umarim . swh
Uykusuz ve hasta.
görsel
Bok gibi.
Sanki mutluymuşum gibi sevdiğim bi hanım varmışta ama özlemişim gibi . 5 dk sonra geçti hepsi.
Ot temizliğiyle ve hala devam ediyor.
dayan bidi haftasonuna 2 gün kaldı diyerek ve gözümün birini zorla açarak uyandım.
Kabuslar görerek uyandım.
Kalp kırıklığı ile..