Hastalıkla. Oysaki hasta olacak biri değildim, kimden geçti ise virüs.
görsel
yeni zelanda haberiyle. müthiş gergin, huysuz, mutsuzum.
erken yattığım için enerjik ama yeni zelanda olayından sonra cidden tadım kaçtı.
Uyanamadım o yüzden derste olmam gerekirken evdeyim...
ne ara sabah oldu ya ?
Çamaşır suyu kokusu ile. Ellerimden çıkmıyor maalesef.
Mutlu,huzurlu bir şekilde uyandım.
görsel
dün sabah gibi...
görsel
Bu sabah da keyifsiz uyandım. Çünkü hayatım çok sıradan olmuş. Uyanmak istemezdim.
Bir soru.
Sağ yanımdan.
Her zamanki gibi.
Umuda gülümseme katarak.
Canım ben!
karmakarışık rüyalar görerek uyandım. besmele çekerek yatmıştım halbuki ama vardır bunda da bir hayır derlermiş büyüklerimiz. onun dışında hep aynı. nasıl uyanırsak öyle geçer şeysi şehir efsanesiymiş. ben çok umutla uyandığım zaman da oldu, çok mutsuz uyandığım da. hiçte öyle geçmedi. sadece bir ses " hadi uyan uyan sabah oldu" dedi o kadar.
genelde bombok uyandığım için bugün ortalama üstü kalıyor. bugün insan gibi uyandım.
Ördeklerle beraber.
Başımın belası Komşu, ördek almış sabah erkenden bahcesine salıyor onlar da başlıyor vak vaklamaya. insanlar genelde mutlu uyanır ben onlar yüzünden sinirli uyanıyorum. Böyle giderse en son bi akşam soframı süslüyecek o ördekler.
amk tam karşıda 4. katta balkonda veledi zinanin biri almış eline şu yeni nesil mikrofonu bagira çağıra şarkı söylüyor.

ona uyandım sabah sabah anasını avradini s.....tim..
Eltisine daha çok takı takılmış gelin gibi uyandım.
Arabamı güzelce yıkadıktan bir saat sonra üstüne yağmur yağmış gibi çaresiz boş..
Sövgülerimle.
Güneşin gözüme gözüme girmesiyle.
öküz gibi uyandim.
iki tane kahve ictim hala bir sey degismedi.

ne anlamsiz bir sabah.
Akşam yediğim serumdan sonra dinç uyandım fakat şu an resmen çöktüm.
bu sabah hala uyanamadım.
yorgun ve halsiz.