bugün

(bkz: tez kellesi vurula)
selam ben bu saatte sözlükte takılan kız,
bu saatte neden sözlükte takıldığıma gelirsek aslında ben değil sözlük bana takılıyor. kendisi çok hoş bir delikanlı fakat ben daha deliyim. hihihi... delilik demişken, sezen aksu'nun bir şarkısı vardı ikili delilik diye. ne güzel şarkıydı. cıstak cıstak disko versiyonları falan da yapılmıştı. ne diyordu şarkıda:
lütfen görmeyeyim seni bir yerlerde karşıma çıkma, artık sözlükten siktir olsan gitsen diyorum... öyleydi galiba... neyse, işte güzel şarkıydı. bu arada tut ki karnım acıktı napacağız bu saatte? açık bir yer bile yok anlıyor musun? hadi gülümse...
şu başlığı bile ciddiye alıp 5-6 satır yazan var. allah akıl fikir versin.
Benim gibi sahur vaktini bekliyordur...

( ? )

Erkeğim lan tamam. Helecanlanma.
EE nolmuş. Takılır takılmaz kime ne.
sahurunu yapmış, çılgın yiyecek/içecek tüketimi sonrasında azıcık midesinin normlarına dönmesini bekleyen kız olabilir.
Uyumuyordur.

Yine ben ve tespitlerim...
gecenin 3 buçuğunda düşündürür. evet.
Aranıyordur. Evet.
yalnızdır ilgisiz kalmıştır sevgisiz kalmıştır aynı ben gibi.
Oytun'u takip ediyorum ben.
O nereye, ben oraya... Evet.
(şaka)

Sözlükten avladığım erkekler, bu saatte bile egomu okşuyor. O yüzden buradayım.
(bu da şaka)

Başım ağrıyor. E haliyle gözüme uyku girmiyor. Uykum gelene kadar, sözlükte yazma kararı aldım. Şu an neden açıklama yapma gereğinde bulundum, inanın bilmiyorum. Neyse. hepinizden iğreniyorum.
(bu ciddi)
Acikmistir cunku bende aciktim.
Sanane demek istiyordur.
Sana ne? Size ne? ister sözlük ister sokakta takılır. Ama sırf şu pislik kafalarınızı görmemek için sözlükte bile takılmak istemez.
Vurduruyordur. Uzgunum.
kendisine bir özel mesaj kadar yakın olduğum kızdır.
ne var bu saatte. insanları niye kısıtlamaya çalışıyorsunuz.
Antidepresan.
Sokakta olsa kabahat sözlükte takılsa kabahat gören dingilleri görünce tilt oluyordur. Yavrum sizi yetiştiren ailenin muhteviyatını merak etmemek mümkün değil.
Muhabbet ettmek isteyen kız varsa yazsin ozelden geceler uzun sohbetsiz gecmiyo .
bizi ilgilendirmeyendir, siz önce kaliteli başlıklar açıp beyin fırtınası yapın körü körüne saldırmayın insanlara en son bakarsınız kim nerde napıyor.en büyük derdiniz bu olsa keşke.
ankara da yaşayan yalnız sözlük kızlarından olmadığı açıktır.
Uykusu kaçan, kızdır.
Amacı merak edilen kızdır. Neyin peşindesin bacım tövbe tövbe ya gülüyorum sadece.
30 yaş civarı koca arayan kızdır. gerçekten çok yazık..
canı sıkılmıştır.