bugün

kimisinin kıcında henüz pireler uçuşuyor iken karga bile henüz dışkısını yememiş iken geleceğine yatırım yapmayı seven bir yazar arkadaşınızın beyanıdır neyse efenim herkesin günü aydın olur umarım.
erken kalkan yola alır bardağın dolu tarafına bakmak her zaman iyidir.
Bir de şu yönden düşünelim; bu saatte işten çıkıyor olmak var ki 1 saat sonra bunu yapacağım.
Ayrıca, otobüste sıkış tıkış gidiyor olmaktır. Orta kapıdan binmektir.
inanın boş oturmak, işe gitmekten daha zor, imrenmeyin.
işe geldik bile moruk. yoksa bu istanbul trafiği çekilir mi. erken gelip, erken çıkacaksın.
Fakirlerin dert ettiğidir. Oysa ki zenginler bu saatte işe gitmiyor işe başladı bile.

Sefil zihinlerin tek derdi uyumak. Uyuyayım, daha çok uyuyayım. Yorulmayayım, kafamı yormayayım ve oturduğum yerden maaş alayım.

Oldu canlarım, hadi kalkın işe gidiyorsunuz hepiniz. Swh.
Sesi gitmiş, baktığı yere doğru gözleri kapanan, yol boyunca uyumuş, tükenmiş yıkıklardır. Mesela ben.
gidiyor olmak değil çoktan gidilmiştir. çayı demledik kahvaltıyı bile yaptık. evden çıkarken hala hava karanlık lan. millet zombi gibi sağa sola salına salına garip sesler çıkarta çıkarta gidiyor..
sabah erken uyanmak dünyanın en güzel durumu, tembellerden de hiç hoşlanmam.
Ise 07:30 da gelmekle ilgili bir problemim yok. Beni zorlayan buraya geliyor olmak. Neyse is var, geliyoruz. Cok da seyapmamak lazim.
Birde kar yağıyorsa gelde sıkma canını.
Eskiden sabahları dert yandığımız başlık. Evet bunu da özledik.
Gitsen ne gitmesene ne 20 günlük raporum bitiyor pazartesi yata yata para alacağimi bilmeme rağmen ücretsiz izin düşünüyorum. Çalışırken iş az olsun söverdim gelene gidene içimden. Şimdi azda çekilmiyormuş.