bugün

o kadar övmelerine ya da övmemelerine rağmen hiç bir artısını görmediğim burcum.
erkekleri katlanılmaz derecede sinir bozucu olabiliyorlar. hele o inatları adamı deli edebilir sevgili boğa burçlarının.
mart ayı detaylı astroloji raporu için;

http://www.r2d3dergi.com/.../boga-burcu-ve-mart-2013/
Erkeklerde en sadık burç olduğu söylenir. Bence bütün kadınlar 'Boğa' erkeği bulup evlenmeli.
burcumdur ama bir nanesini göremedik.
yengeç burcuna en uygun burçlardan biri. tartışmaları bile mantıklı konulardan çıkıyor. uyum mükemmel.
Burcumdur. Fakat sabır konusunda yenik düştüm. Herkes boğa burcunun özelliklerini yazarken sabırlıdır, falan demiş. Malesef sabırsızım ben...
Benim burcumdur .
Oburluklarıyla bilinen ; sempatik, iyimser düşüncelere sahip bireylerdir. Sadıktırlar, sıcakkanlı ve küçük ayrıntılara bayılırlar.
Konuşmaya başlayınca susturmanın mümkün olmadığı iddia edilen burç.*
dünyaya bütün güncelleme paketleri yüklenmiş şekilde gelen burçtur.

hani bir oyun çıkarda, en son böyle complete edition versiyonu çıkar ve oyun dört dörtlük hale gelir. hah, işte aynen öyle bir burçtur boğa burcu.
en ama en ama en harika burçtur. benim burcumdur.
inatçı ,bencil, dediğim dedik, kıskanç, güvenilir, dürüst, sır saklamasını iyi bilen dost canlısı insanlardır. özellikke karşıda ki insan bir veriyorsa boğa bin verir.
lat. taurus olarak geçer.

ayrıca nick olarak kullanılabilir.
sadıktır. sevdiğini çok tutar ama vefasızlığı affetmez.
Çabuk sinirlenip çabuk sönendir.
sadık görünür hayallerinizin erkeği gibi gelir size ama o gözlere dikkat, onlar çok da masum değillerdir.
detaylı aylık bazda 2014 astroloji yorumu nu merak edenler varsa;

http://www.r2d3dergi.com/...4/boga-burcu-2014-yorumu/
bunlardaki hafıza takdire şayandır. aradan kaç yıl geçmesine rağmen tutarlar taa 6. sınıfta giydiğiniz çiçekli eteği hatırlarlar.
siz onları saf salak sanırsınız onlar olmadık anlarda öyle cümleler kurarlar ki kimyanız alt üst olur en kral felsefeci gelse ancak bu kadar derin bir cümle kurabilirdi dersiniz.şaşırtmayı çok severler.
susarlar susarlar birden patlarlar aşklarını da öfkelerini de böyle yaşarlar ki çoğu şeyi içlerinde halletmeye çalışırlar. yıllar sonra çok tesadüfi şekilde karşılaştıysanız altında bir bit yeniği arayın derim. yıllardır sizi aramış olabilirler. size ulaşmak için sizin bile unuttuğunuz en özel bilgilerinizi dedektif edasıyla incelemiş olabilirler. yıllarca içlerinde büyük bir aşk besleyebilirler. karşılıksız, hesapsız, kitapsız hatta aşırı derecede çocukça sevebilirler.
mucizelere inanmak istiyorsanız boğa burcu doğru adres.
Boğa burcu kimseye ulaşmak için uğraşmaz. Karşılaşmışsanız tesdüftür. Kendinizi özel hissetmenize gerek yok.

işte bunlar hep evde kaldım korkusu.
yarrak gibi bir burçtur afedersin.
Üstün ırk.
fazla harbidir.
Kararlılık, irade, bir işi bitirene kadar peşini bırakmama gibi nitelikleriniz, sizi diğerlerinden ayırır. Boğa burcu değişmeyen, rutin şeylerde güven bulur. Yönetici gezegeniniz venüs, sizde sahiplik duygusunu çok geliştirmiştir. Eviniz kullanmadığınız bir sürü ıvır zıvırla dolu olabilir. Bir gün ihtiyacınız olabileceğini düşünerek hiçbir şeyi atamama gibi bir huyunuz var.
Not:bunlar boğa burcu hakkında birkaç özelliktir. Yükselen burç başlığında da söylediğim gibi, Insanlar daha çok yükselen burçlarını gösterirler. Mesela boğa yükselen ikizler biri, size Ikizler burcu gibi gözükecektir. Boğa burcunun o sabit yanını değil de Ikizler burcunun değişken yanını göreceksiniz. Bu yüzden yükselen burç da ana burç kadar iyi bilinmelidir. Ayrıntılı bilgi isteyen mesaj atabilir.
toplum içinde birbirlerini kolayca tanıyabilirler, çok bariz karakterleri vardır.