bugün

boga kadinini degil basligindan anlasilacagi uzere erkegini sormaktayiz. haydi boga erkegi! durma gel basligimiza!
güzel bir tren kıyafeti bulun ve giyinin. emin olun gözlerini sizden alamayacaktır. (bkz: öküzün trene baktığı gibi bakmak)
bu basligi ne zamandir ihmal ettigimi hatirladim. tekniklerinizi beklemekteyiz.
alıntı
Boğa burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız kendinize bakıyor olmalısınız ve zevk sahibi olmanız gerekiyor. Güzelliğe önem verir, bu nedenle güzel olmaya önem verin. Tatlı sözler söyleyerek onu etkilemeyi başarabilirsiniz. Onun aldığı kararlara saygı duymalısınız. Basit ve kişiliği güçlü olmayan kadınlardan etkilenmez. Boğa burcu erkeği ile birlikte olmak isteyen bir kadın, Boğa erkeğinin adım atmasını beklememelidir.
alıntı

Kaynak: http://www.bogaburcu.net/boga-burcu-erkegi.html

he bi de yemek yapmayı öğrenin bu adamlar boğazlarına çok düşkün.
kırmızı tercih edin.
kırmızı giyinmek, yemek yapmak, ateşli olmak, sadık olmak, zarif olmak. Boğa erkeğini kadın gibi kadınlar çeker. Tabi inatçı, sabit fikirli boğa erkeğini tavlayıp ne yapacaksınız onu bilemem.
basligi ihmal ettim. affiniza siginiyorum. tum sozluk, boga burcu erkegini tavlama tekniklerinden mahrum kaldi. lutfen bilgi birikimlerinizi aktariniz.
Yaptı esprilerle dalga geçmeyin. O şaka yapsın siz gülün.
madem Boğa kırmızı hedeyi görünce çıldırmış gibi üzerine gidiyor, siz de kırmızı bir fantezi elbisesi satın alın.

bitince neler olduğunu biraz anlatsanıza.
ne olursa olsun sizden bir elektrik alamamışsa numarasını verebilir belki birgün buluşursunuz ama 2. gün sizden hoşlanmadığını bildirip birdaha mesaj atmamanızı söyleyebilir. seksi her güzel bayanla arzulasada sadece sevdiği kadınla yapmak ister.

edit: sizden hoşlanmıssa bir şekilde bulur o sizi.
gerek olmayandır. zaten ayağınıza gelir.
(bkz: kadın zaafı)
Ona kırmızı çarşaf gösterin, bu onun hoşuna gidecektir.
Kadın zaafı olmayan burçtur. Kesin kapının önüne koyulmuşlar uyduruyor bunları.

iyi yemek yapın. Dürüst olun yeter.
Beni bir tavlayın bakalım. Bakalım nasıl taktiklerle tavlayacaksınız.
Eksik kalsındır.
Bana tekniksiz de gelebilirsiniz. Tutma garantisi 100 de 100.
Kendimden biliyorum; zeki olun ve bu zekanızı güzel konuşmanızla birleştirin. En sapyoseksüel burç boğadır, unutmayın.
Neleri güzel ya. Hödüğün tekiler. Başak burcunu deneyin derim birde. Hem titizler hemde çok kibarlar ya. Öyle güzelliğe felanda bakmazlar, akıl mühim.
Kırmızı bir bez parçasını elinize alıp, önüne geçip sallamak.

Koşarak gelecektir.

Bu şekilde eve doğru ilerleyip, son bir defa kapıda sallayıp, eve getirdikten sonra kapıyı kilitleyip soğuk bir odada muhafaza ediniz.

Tebrikler, boğa erkeği artık sizin.
'iç güzelliğine önem veririm' diyen ama bal gibi dış güzellik arayan burçtur.