bugün

Hiç ekmeğini yiyemedim ama hangi kızla konuşsam boğa erkeğine ölüyo bitiyo ya beni kekliyo bizimkiler doğum tarihi konusunda ya da burçlar falan yalan.
Tembeldir, rahatına düşkündür, babaçtır, sadıktır, oburdur; kocamdır.
yıldız haritama göre benim için ideal erkek grubuymus. iyidirler hosturlar da biraz fazla sakin, evcimen oluyorlar ben gezmek tozmak isterim sıkılırım ev kuşu olunca
Burçlara inanan geri zekalıdır.
öküz gibi sever. o yüzden de severken biraz kırıp döker.
dürüst , güvenilir , sadık , inatçı , bir gözü yemekte diğer gözü yatakta...
şöyle iyisinden bir tane aradığım. biliyorum oralarda bir yerlerdesin. ama nerdesin. ya da ben nerdeyim.
(bkz: #39879440)
En son birini tanıdığımda, bir buçuk ay sonra çocuğu olduğunu öğrendim.

Çapkın ve güvensiz.
ayrıntılarıyla yazayım. duygusalız bir kere hemde çok duygusal. dışarıdan göremessiniz çünkü dışarıya yansıtmayız içimizde yaşarız. hababam sınıfının duygusal müziğinde gözleri dolan adamlarız lan biz. sadığız, ihanet nedir bilmeyiz. 8 sene aynı kızla takılıp başka bir kızla olmayı bırak başka kıza bakmamak ne demek ? sonunda haketmediğin şekilde giden insanın bile arkasından varsa hakkım helal olsun diyecek kadarda iyiyiz. boğazımıza düşkünüz ama spora ve dış görünüşe önem veririz. sekste güçlüyüz. buna rağmen çok sağlam iradeye sahibiz. evet inat vede kıskancız. hayatta kimseye kötülük yapmayız kendimizin dışında. değişikliği pek sevmeyiz alışkanlıklarımızdan kolay vazgeçmeyiz. en hassas noktamız boynumuz. ortama girdiğimiz zaman farkediliriz. en kötü yönümüz kolay inanır, kolay güveniriz.
benimdir ulan!
yeter bee ne erkekmişiz be! haftalardır bu başlık dönüyor. birilerine fena şeyler yapmışlar anlaşılan. ellerine sağlık!
benimdir 27.04.1987
valla özelliklerin hepsine sahibim.
kolay kolay vazgeçmeyen, inatçının en önde gideni, risk sevmez, hayattaki en büyük zevklerinden biri yemek yemek. Ayrıca seks bomb.
Kendimden biliyorum.
balık burcu kadınlarının hayran olduğu erkek. en azından benim 4 balık platoniğim var idi. sanırım ben bunu adam ederim diye düşünüyorlar peh.
20 nisan-21 mayıs arası doğan homosapienslerin zodiac signs ı.
kendini sevmese de çok seveni olan erkek. şişkodur.
kezbanlarca kötülenirler. evet
ayrıntılarıyla yazayım. duygusalız bir kere hemde çok duygusal. dışarıdan göremessiniz çünkü dışarıya yansıtmayız içimizde yaşarız. hababam sınıfının duygusal müziğinde gözleri dolan adamlarız lan biz. sadığız, ihanet nedir bilmeyiz. 8 sene aynı kızla takılıp başka bir kızla olmayı bırak başka kıza bakmamak ne demek ? sonunda haketmediğin şekilde giden insanın bile arkasından varsa hakkım helal olsun diyecek kadarda iyiyiz. boğazımıza düşkünüz ama spora ve dış görünüşe önem veririz. sekste güçlüyüz. buna rağmen çok sağlam iradeye sahibiz. evet inat vede kıskancız. hayatta kimseye kötülük yapmayız kendimizin dışında. değişikliği pek sevmeyiz alışkanlıklarımızdan kolay vazgeçmeyiz. en hassas noktamız boynumuz. ortama girdiğimiz zaman farkediliriz. en kötü yönümüz kolay inanır, kolay güveniriz.
Yeşilçam'ın en karizması da boğa burcudur efendim.
görsel
insanlar kişiliksiz kalmak için kortukları sığındıkları bi durumdur burç olayı aslında. Alt metin olarak görüyorum efendim.
görsel
Kıvrak zekası yoktur. Çapkındır ama incelik nedir bilmez. iştahına düşkündür, sevişirken de bencildir. Uzak durulması gereken erkeklerdir.
eski ilişkileri hakkında konuşmayı sevmez.
görsel
" ne var yine ! " dedirtti.
gaylige en yakın burclardan biridir. evet..
Alfa ve korumacı olmasına rağmen sempatik tavırlarıyla ilgi çeken erkek. Tam olarak Yalancı demeyelim de zanaat edinmişçesince değişik bir katakulli stilleri var.