Sadece 3 yıl öncesinde iphone kadar taşaklı olan telefon markasının artık hiç gündeme gelmemesi olayıdır. Gerçekten de az önce bir arkadaşımda görmemle hatırladım bu marka telefonların olduğunu.
gayet doğal olandır. zaten hiç sevmemiştim iyiki de almamışım. he sevene lafım yok. kişisel fikir.
3 sene öncesine kadar iphone ile basabas giden hatta daha havali duran fakat şimdi cok nadir görülmekte Unutmadım yasatıyorum. Babacığımın üniversite hediyesiydi(epeyde tuzluydu) hala ilk günkü gibi elimdedir işlevsel olarak zayıf olsada su an diğer telefonlara göre, bı duruşu var bı turlu vazgeçip yeni telefon alamıyorum. Unutmadık yasatıyoruz!(simile)
para biriktirirdim almak icin. o telefonu olanin ayri bir havasi olurdu. arkadasimin vardi ozenerek bakardim. samsung girdi sonra araya. olan o zaman oldu.
ilk aldığım aklı başında cins telefondur. nokiya'dan sonra ilaç gibi gelmişti. lakin s3 hepsini sildi attı.

hee tanım: devranın dönmesi sonucu unutulan telefondur. lakin kurumsal firmalar halen bolca kullanır. mail trafiği muadillerine göre çok daha hızlıdır.
online iletişim, yani e-mail falan, konusunda epey gelişmiş bir şirketin taklaya gelmesidir. o kasar reklam veriyorlardı, 'aa bılekberi mi o' diyorduk toplum içinde.