Bu da silik yedi komik bir yazardı. Sevmiştim kendilerini iyidi.
yani ben 20 sene boyunca 1 - 2 tane denk geldim genelde trash , heavy dinleyen bir güruh var. yoksa bizde isteriz grind olsun , death olsun black olsun böğüre böğüre karşılıklı söyleyelim ama yok..
bakmayın 11. nesil olduğuna eski reyizlerdendir.

fosil yazar.
gel ahali gel. akıl dolu tanıma gel.

black metal dinleyen kızdır.

edit: lan arkadaş gelecekti o sandık. değilmiş. kusura bakma birader.
black metal dinliyorsa görmedim ama kesin güzel olan yazardır.

En azından sağlam bir tarzı olan sister. Hail olsun kendisine!
Kulakları cazırdayan kızdır bir heavy metal hard rock ala gavadı olarak söylüyorum bunu.
Kina gecesinde bindalli giyip yuksek yuksek tepelere şarkisiyla gozyaşlarina hakim olamayacak kizdir.
Rock dinlerim ama henüz oralara kadar ilerlemedim.
(bkz: black metal dinleyen kızlar üzgün)
Black Metal dinleyip bir yandan da Torku şekerin ürünlerini kullanan yazar. Hayaller, hayatlar.swh*
Bir çok seye meyillidir.
orphaned land grubunu sevmeyen yazar.
şiir sevmiyor.

orphaned land' ı da öyle.
heavy metal dinleyen kızın arkadası.
O bir melek. Şu sözlükte tanıştığım ve bana iyiliği dokunan insanlardan biri. iyiki var. itiraz etmeden sorularımı çözüyor. Zeki, hoş sohbet ve akıllı bir kız her şeyden önce.
Poserdır yazan olMuş ahahha güldürüyorsunuz. Poser nedir bilmiyor adam. belli ki , bir arkadaş çevresinde duymuş. Aslanım poser olan kişiye direkt metal dinliyor ve bunu dışarı sırf şekil olsun diye yapıyor der bir insan. Ama bu arkadaşın nicki bu değil de başka bir şey olsa metal dinlediğini bile anlayamayacaktık. Bu mudur poserlık?
Dimmu Borgir dinleyen kızdır.
O kızın içinde ne fırtınalar kopuyordur şimdi.
Poserdir.
giysileri benim de hoşuma gitmedi bir metalci olarak ama geri kalan davasında yanındayım onun black metal ruhu o olabilir.
sözlüğe iddialı bir giriş yapmış yazar.
Burger king yiyen liseli metalci. Daha bıyıkları bile çıkmamış.
ezan okunuyor kapatsın müziği, sonra dinler..
25 yasina geldiginde soft rocka donecektir denilecek kizdir. Bu yaslarda black gotic normal.
yaşı 19 u geÇmiş ise hoşuma gidebilecek kız tipidir.