bugün

benden öncekilerin altında böyle inliyormuydu? düşüncesine kapılmak.
şuan bekar olan tüm erkek yazarların yaşayacağı olay.
göğüsleri dişlenmiş, arasında kaydırılmış, cinsel penisleri iyi tanıyan bir bayanla evlenmektir. nasıl ki elmayı dişleyip bıraktığınızda bir süre sonra sararıyorsa göğüsleri de öyledir bayanın. işe yaramaz, yenmez yani. ordan süt emecek bebelerinizi düşünün ilerde. geçmişte başka abaza bir erkek emmiş, kaslı kasıklar arasından geçmiş, orada uyuklamış bir bayan.
Gurursuz erkeklerin yapacağı iştir tamam arkadaş olur da Sevgilimdi diyen kızla evlenen harbi geniştir.
Bir çok kızla sevgili olan veya olmayan erkeğin yaptığıdır. Hayır biri bir başlık sıçmış sonra gidip niye altına sen sıçıyorsun. Senin gibiler yüzünden sözlükteki kızlar - harun abi cinsinden olmayan - aşağılanıyor.
gayet olağan bir durumdur. bu durumun tam tersini istemek için bundan en az 15-20 sene öncesinde yaşamak gerekirdi diye düşünüyorum.

biz erkeklerde ne yapıyoruz da ne istiyoruz. bu zamana kadar sayısız kadınla takıl, seviş, yat, karşındaki kadını el değmemiş iste. valla oturup mantıklı düşünülünce ''ulan biz neymişiz de ne istiyoruz'' diyor insan. *

bence insan sevdiği ve iyi geçindiği insanla evlenmeli. geçmişi çok fazla irdelememek şartıyla. hatta hiç irdelemicek. yoksa geçmiş irdelenirse siz zararlı çıkarsınız. bırakın geleceğe beraber yürüyün emin adımlarla. karşınızdaki kişi sizi de seviyorsa, düzgün karakterliyse kısaca size yanlış yapmayacak biriyse evlilik neden olmasın ki.
hacı siz daha burada birbirinizi yiyin millet kuyruklu yıldıza keşif aracı göndersin hem de 10 sene öncesinin teknolojisiyle.
bazı açılan başlıkları bakıyorum da tek kelımeyle nöron katliamı ya yemin ediyorum.bari arada hobi olarak dahi olsa kullanın su omirilik soganınızı.

zoraki tanım: kadının kasıgından cok ruhuyla ilgilenen erkek haraketi
Sizi paranoyak yapıyorsa sorun yoktur. Normal bir erkek de bu durumdan paranoyak olmaz.