bugün

Bir zamanlar yani çocukken ne kadar mutlu idik.
Bebeğim hala bir şansımız olabilir.

Nostaljik yazar.
Kötü dileklerde bulunmuş, bedduacı yazAr bu tutumu kötü.
Dogmatik tabuları olan bir böcektir.
(bkz: #36237697)

abla 8 yaşında falan heralde.
Nickini okuyunca bana bi hüzün geliyo. Size de oluyor mu?
Tüm neşemle erkeklere giydirirken bildirimlerde kendisini görünce depresif hale bürünüyorum.
Yapma kızım, değiştir şu nicki pls.
görünüşe göre hala mutsuz olan yazardır. tanımam etmem.
(#36208418)

ankaralı olduğunu düşünüyorum nedense. entry yazarken el kol hareketi yapmıyorsa ben hiçbir şey bilmiyorum.
tek terdimiz sabah erken saatte başlayan çizgi filmleri izleyebilmek için erken kalkmaktı. o zamanlar ne mutluydum.
bir yerlerden duyduklarıyla sözlükte yazan yazar. henüz erken daha fazla kitap okursa o da kendisini geliştirir. ergenlikten kurtulup olgunlaşma evresine geçmesini beklediklerimden.
just the human diye bir yazar vardı sanki o.
tanımadığım yazardır.
Dertleşmek isteyen yazarlardan. Ben pek tanımam ama sanırım bayan bir yazar. Bazı entrylerine baktım. Kısa yazılarıyla dikkat çekiyor.
nolur tanışalım ölümü gör :(
Harun abi. Değilsen tanışalım.
15 yıl öncesini hatırladım şimdi, malum parti yoktu.
en fazla 20 yaşında olan, ergenliğini tamamlamamış, beyini gelişimi ufakken başına gelenlerden dolayı gelişimi 11 yaşında durdurmuş olan yazarımsı bir velettir. şimdi sakince klavyeyi yere bırak karşında ki insanları tanımadan laubali şekilde, ergen ergen konuşma yoksa daha gencecik 20 yaşında bir silkelerim seni ömürün boyunca böyle silkelenmedim ben diye gezinip durursun ortalıkta hadi abim.

aynen coni.

görsel

editimsi : böyle bebelerin hakaret edip daha sonra özür dilemesine bayılıyorum başları sıkışınca.

görsel
Gerçekten ne kadarda mutluyduk. hayat daha o zorlukları üstümüze yüklemeden.

anne babamızın gölgesi altında. şimdi yavaş yavaş çözüyor insan.
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)