bugün

sike sürmez isek derman olmazlar.

Yatsın şuraya s*keyim onu.
Sike sürmeye aklı olmayan feministlerin gerizekalı karıların yaptığı eylem. Akıllı kızlar düşünebildikleri için genelleme yapmazlar.
bir erkek olarak şöyle bir düşüncem var;

mal edilen hareket bireyin karakterinden değil de toplumsal eğitimi ve alışkanlıklarından doğuyorsa mal edilmesi normaldir. zira aynı eğitim ve alışkanlıklar toplumdaki hemcinslerinin tamamına öğretiliyor. burada düşünülmesi gereken ince bir fark var. bireysel sapıklık elbette tüm toplumu yansıtmaz. ama tüm toplumun görüşünden ve huyundan kaynaklanan bir sapıklık varsa bu sorgulanmalıdır.
iki yiyici kadına denk gelip, kadınların erkekte baktığı ilk şey cüzdanıdır diyen hemcinslerinize anlatın bunu.

Biri bi ayıp etmiş genellemekten çekinmiyorsunuz, bizi her gün bin taneniz taciz ediyor ağzımızı da açmayalım amk.
Ülkemin kadını diyerekten bizi genellemeye almasaydın gerçekten katılabilecektim ama biraz düsünürsen kendi yakındığın şeyi başkasına yaptığının farkına varırsın.

Kimseye bir genelleme yapmamış bunca kadını, bir kısım kadın grubu sizi dürttü diye bize mal etmek sizi ne yapıyor beyler?
bayanlar için yapılan genellemeyi kabul etmeyip erkeklerin geneline mal eden mallar var.

çok fena sövesim geldi şimdi. Aslında bu genellemenin kadını erkeği mesleği olmamalı. Aslında genelleme olmamalı.

Bütün erkekler öküzsünüz.
Alayınız kezbansınız amına koyyim.
Ekşici çakma entel piç.
Bursa'lı oo ipnesin.
izmir'li değilmisin yollusun.
Kürt'sün teröristsin.
Dinini yaşıyorsan yobazsın.

Altını çizerek söylüyorum hatunların geneli değil lakin karşılaştıklarımın yarıdan fazlası erkeklere karşı bu ön yargılı genellemeyi yapıyor. Alayının beyin loblarına sokayım.
(bkz: birinin yaptığı kezbanlığı tüm kızlara mal etmek)
Herhangi bir yerde bir kadının yaptığı herhangi bir hareketi tüm kadınlara mal etmek kadar saçmadır.
Duygularima tercuman olmuşsun.
Ülkemizde genelleme yapmak bir hobi. Biri yapar herkes cezasını çeker. Aslında sadece erkeklerle sınırlandırmamakda gerekir. Peace.