bugün

uzun zamandır birinden hoşlanmıyorum. hatta geçenlerde birinden hoşlanayım dedim, hızımı alamayıp aşık oldum.
Yatağa atıyorum.
yürüyorum.
görsel
tavlıyorum. karşı taraf Tav olunca da hoşlantım geçiyo ve ayrılıyorum.ewed
gözleri o kadar maviyse gider söylerim yani.
evet.
Öncelikle ayaktaysam oturuyorum, oturuyorsam uzanıyorum ve sakinleşmeyi bekliyorum. sonrasında kendimi telkin ve teskin ediyorum.
Kulağımda rüyalarda buluşuruz şarkısıyla uzaktan uzağa bakıyorum.
Şu şekilde kendimi tanıtıyorum.

görsel
hemen gidip söylüyorum. onlar da reddediyorlar.

vakit kaybetmeden yeni birinden hoşlanıyorum, hayatı dolu dolu yaşıyorum
Beni her yerden engellemesini bekliyorum.
Karşısında amuda kalkıyorum ben.
Ondan hoşlanmaktan vazgeçiyorum.
Hiçbir şey.

Bunu yapınca gidiyor ise geri döndüremezsiniz çünkü böyle 'sabah' gözlerinin sizi uyandırmasına izin vermezler.

zaten buna zamanla alışılıyor ve tüm o 'hoşlantı' zırva imiş gibi çürütülüyor ne yazık ki.
Hiçbirşey hissetmiyorum insanlara karşı. Hiçkimse iyi gelmiyor bana.
öncelikle tanışıp telefon numarasını alıp ilgileniyormuş rolü yapıyorum. sevişince de olmuyor diye türlü türlü bahaneler sunarak şutluyorum.
Çok affedersiniz ama birinden hoşlanan maldır. En az 3 kişiden hoşlanmak lazım. 1 tane olunca çok baş ağrıtıyor.
ondan kaçıyorum.
Direkt söyledim yaklaşık 6 aydır sevgiliyiz. Seven sevdiğine sevdiğini söylesin.
Birinden hoşlanmıyorum artık birine karşı sevgi parçacığı hissetmiyorum. Birine elimi uzatasım gelmiyor. insanlar iflah olmaz bir orospu çocuğudur elini verirsen kolunu kaptırırsın.
Aboov diyerek elimle ağzımı kapatıp yere çömeliyorum. Bu hareket karşısında hiçbir dişi karşılıksız kalamaz.
Ben üşümeye başlıyorum çok saçma içim titriyo hatta bazen ellerim ve çenem bile titriyo loolll gerçi bunlar asosyal olmaktan da olabilir bilemiyorum insan ilişkileri kuvvetli biri olmadım hiç. Yani genel olarak saçmalıyor ve bu saçmalıkları engelleyemiyorum
hoşlanmıyorum.
öylece bakıyorum amk. sonra hoşlantı geçiyor..
kuyruğumu ve kulaklarımı dikip göğe bakarak uluyorum.
güncel Önemli Başlıklar