bugün

sözlükte yazacak birşey bulamayan, yorgun, konuşmaya ihtiyacı olan yazar kişinin yakarışı.

edit: geldi valla. özel msjlarım tavan yaptı hatta.
(bkz: asl please)
(bkz: biri bana masaj yapsın)
(bkz: çok yalnızım be sözlük)
kendini yetim gibi hisseden zavallı yazarın son isteği. yerine getirilesi istek...*
ancak bu istek üzerine gelen mesajda, bunu yazan tosun okuyana koysun türü birşeyler yazıyorsa, bu lafı diyen insanı dediğine diyeceğine pişman edecek istek, arzu.
atsın da kendimi yalnız terkedilmiş itilmiş hor görülmüş hissetmiyeyim temennisini içinde barındıran cümlecik olsa gerek.. *
yalnızlık ve eziklik çeken bünyenin burnunu çekerek iç geçirdiği isteği.
(bkz: özel mesaj yogunluğu yasamak)
asıl eziklerin başlık yazarına bok attıkları herkezin isteği olan istek.
dördüncü nesilden biri yazsa ezik muamelesi göreceği başlık.

edit: başlığı açan yazarı tanımıyorum, kaçıncı nesil bilmiyorum bakmadım bakmakta istemiyorum.
şu soğuk yağmurlu, fırtınalı hatta ve hatta kasırgalı kış gününde, sigarasının son dalını dün gece içen bir bünyenin an itibariyle umudu.
bir istek...
(bkz: biri beni durdursun)

(bkz: serbest çağrışım)
(bkz: biri bana gelsin) *
al biri sana geldi.
*
(bkz: sözlükte hiç arkadaşı olmayan yazar)
(bkz: biri bana özel mesaj atsın)
(bkz: çokta tın)
(bkz: atalım ya ayıp ettin hacı)
(bkz: özel mesajını da al git)
(bkz: lan mı canın sağolsun)
"madem öyle hadi bana da atın lan bakalım kaç tane gelecek" dendikten sonra sözlükten koşar adım uzaklaşmaya sebebiyet veren istektir.
sıradaki entry'im bütün özel mesaj isteyenlere gelsin: 53. entry'ni çok beğendim. vay be süper bir bakış açısı, hiç farketmemiştim. böyle entry'lerinin devamını bekliyorum. veya slm nbr asl?
(bkz: istediğimiz yazardan başlıyabiliyor muyuz)
sözlükte bunu yüzüme vuruyor. özel mesaj bölümünü açtığımda "Kendine ve hareketlerine çeki düzen verip, insanlar arasına karışmaya ne dersin?" diyor bana.. biri bana özel mesaj atsın..
edit: artık bana da özel mesaj atıyorlar.*
ve bu yanıt niteliğinde olsundur. lütfendir.
anlayan anlamıştır.
(bkz: sakin ol şampiyon)

(bkz: biri bana gelsin o da sensin)

bunu yaptığıma inanamıyorum..
güncel Önemli Başlıklar