Eylemi gerçekleştiren bensem o yazar yeni yazar olmuş demektir.
herkesin tüm entrylerini okumam, okuduğum 1 kişi vardı 2400 küsür entrysi vardı. gözüm bozuldu lan o derece. çoğu zaman ama bir kişinin dikkatimi çeken entrysini görürsem öncelikle en beğenilen entrylerine ardından coşanlara en sonunda da sıkılmazsam 100 150 arası bir entrysini okurum. bu durumlarda genelde oylama yapmayı unuturum. bu entryleri okurken yazar hakkında bilgi sahibi de olurum. biraz garip ama burada beni tanımayan ama kendilerini gayet iyi tanıdığım yazarlar mevcut. bu biraz da özel hayatlarından bilgileri entrylerine aktaran yazarlar.
görsel
Tamam işte, kafam dengim dediğimdir.
Öm atan yazarı tanımak için yapılabilecek eylem.
az önce yaptığım manyakça eylem.
son 3 entrysine bakarsın ve karar verirsin.
iki yazarın bütün entrylerini okuyarak benim de yaptığım eylem.
değdi mi? hayır ama zevkliydi.
Genelde detaylı bir sekilde okumaya dikkat ederım tabi yazıları dikkatimi çekerse.
gereksiz eylemdir. 85626 entryi okuyacak baba yiğit beni bulsun. evet.
Ya kanlınızdır ya da aşığısınızdır.

Nefret de aşk da iki uç duygudur. Stalker olmak başlı başına bir uçukluktur.
Eğer tanıdık biriyle bağlantı kurmuşsam o mu değil mi diye bakıyorum ama hepsini okumak biraz şey...
Şu ana kadar 5 yazar için yapılan eylemdir.

iyiki de okumuşum dedim.
tavsiye ederim gençler, okumak iyidir.
düzenli takip ettiğim belli yazarların entryleri için yaptığımdır.

dergi okur gibi
kitap okur gibi

köşe yazarı yazısı takibi alışkanlığı gibi.
can sıkıntısından yapacağım bir eylem.
Şimdi sırada boş olmayan bir yazar bulmak var
Hiç yapmadığım aklıma gelse de üşendiğim eylem.
çok zor olmayan iş.
kolay gelsin.
1309 entrysi olunca biraz uzun süren eylem.
aynı yazarın entrylerini iki-üç kere okumuşluğum var. o bilir kendisini.

yazarı tanımak, hakkında bilgi sahibi olmak için yapılabilecek eylem.
yalnız dikkat edin yazar hikaye yazıyor olmasın. *
manyaklıktır. ben bile kendi girdiğim saçma entrileri okumuyorum. maksadım sadece can sıkıntısı giderip deşarj olmak, vakit öldürmek.
Bununla birlikte 14659 entry girmiş bulunuyorum. Eğer benimle alakalı öyle planı olan varsa şimdiden vazgeçsin. Olur da okuyan çıkarsa plaketle, çelenk ile ödüllendirilmeli “yılın işsizi” notu ile.
:)) yaptım yaparım da. Yani 2000 den fazla entryleri vardı okuduğum yazarların. ilgi duyduğum bir yazarsa hiç sıkılmam okurken. zaten başka işim de yok okumaya yazmaya geliyoruz bu siteye.
bir sözlük karakterini tanımanın hızlı yolu. beş yüzün altındaysa yapmaya gayret ediyorum.
henuz gerceklestirmedigim eylem. gerceklestirmem icin o kisinin anca flörtüm olmasi gerek herhalde.yoksa nıye merak ediyim o kadar.
Ben yapmistim bunu sirf stalklamak icin. Aslinda genelde yaparim cok merak edersem.
Şimdiye kadar hiç yapmadığım eylem.