bugün

Gereksiz.

Olm boşverin gidin bir kitap okuyun, ne bileyim dergi karıştırın, Internet'te makaleler bulun. Yazarların çoğu, dönüp geçmişteki entrylerine baktıklarında kaçacak yer arıyorlar, siz napacaksınız?
Arada sırada daha doğrusu "sonra oku" diye işaretlediğim entry yoksa yaptığımdır. zaten son 5 entry o yazarı okutur ya da okutmaz.
sadece 1 defa yaptığım eylem. bayağı uzun sürdü lan.

edit: eksik.
sıkıcı ve zahmetlidir.. ne gerek var.
Tüm entryleri yerine coştuğu entrylerini okuyun; zaten size fikir verecektir.
yazarın kaç entrysi olduğuna göre değişen aktivite. sıkıysa oytunkaran'ın bütün entrylerini okusana.
Bazı bazı yaptığım ağır işsizliklerden. Bir enrtysini beğenip diğerlerini okumuşluğum çok var ama bu sayfa başında 21 bin entry şeysini gördükten sonra hemen sayfayı kapattığım gerçeğini de değiştirmiyor. Genelde konuştuğum birçok yazarın entrylerini de okumuşumdur(hadi bu da bir itirafım olsun size). Başkalarının size söylediği şeyden daha fazlasını bilmek güzel geliyor. Sayko muyum neyim!??
okunmaya değer yazar bulnduğunda yapılacak eylemdir. nickin ne king ?
sabır ve emek isteyen iştir. iş de değildir, tamamen bir alışkanlıktır. bir kitabı okur gibi günlük ihtiyacınızı karşılar gibi okursunuz. öyle göz ucuyla da değil, hepsinin üzerinde düşüne düşüne okursunuz.
ağır işsizliktir.
hiç gerek yoktu gerçekten.

tanım: işsizliktir.
okunan entry'ler benimkilerse çok eğlenceli ve yararlı bi iş yapılmıştır.
Arada yaptığımdır , işsizlik diyebilirsiniz ama gerçekten ilginç şeyler bulabilirsiniz.
Bir çok kez yaptığımdır..
Bir entrysini beğendiğim bir yazarın okuyabildiğim kadar eski entrylerini de okuyup, açık oyluyorum. Güzel yazıyorsun devam et maksatlı bir teşvik bana göre bu. insanları mutlu etmeli.
yalan durum.bir adamın bütün entrylerini okuyamazsınız.hadi canım.
(bkz: the adamin biri) cok gulduruyordu kendisi beni. Artik yazmiyor galiba.
bir yazar bir fidandır. bir sözlük de bir ormandır. bu da böyle biline.
seviyorsundur, okumaya değer yazardır...
benim ara sıra yaptığımdır zevkli oluyor facebook, instagram, twitter vb. hesaplarda da yapılması önerilir yapan biri olarak.
Sevilen bir yazar olabilir.
söz konusu oytunkaran'sa zaman teferruattır. *
Üşengeç yazarların yapmayacağı şeydir.
çoğunluğu öznel cümlelerden oluşmuş olup, memeyle, götle süslenmiş söz yığınlarında boğulmanıza neden olabilir.
akla ve ruha hitap eden adam gibi bir yazarın tüm kitaplarını okumak daha yeğdir.
Tum entrylerini degil ama 500e yakin entrysini okudugum yazar var.
(bkz: o kendini bilmiyor) *