bugün

sözlük erkeklerinin saf gönlünü çalmak isteyen cin kızdır.

ama biz kanmayız böyle şeylere.
adam atı pazarda 1000 liraya satmış. parasını almış, pazarlığı seyreden biri: yahu sen koskoca atı niye 1000 liraya sattın? satıcı: atın ayağı sakattı... Alıcıya koşmuş: yahu sen sakat atı niye bin liraya aldın? Alıcı: at sakat değil, nalına taş sıkışmış ondan tökezliyor? Satıcıya koşmuş: yahu senin atın ayağına taş sıkışmış ondan tökezliyormuş... satıcı: ayağına taşı ben sıkıştırdım, alıcı tökezlemesini ondan zannetsin yoksa at gerçekten sakat! alıcıya koşmuş: at sakatmış, sakatlığı belli olmasın diye taş sıkıştırmış satıcı demiş, alıcı: sahte para ile almasaydım kandırılmış olacaktım demiş...
imdi:
kız tek seninle konuşuyorum diyorsa
erkek ben beş kızla birlikte konuşuyorum mu diyor...
atma ziya derler.
iki ama sarma yiyorlarmış biri:
yahu sarmaları niye çift çift yiyorsun?
öteki mahcup:
affedersin demiş sonra iyi de sen nereden biliyorsun?
ben de çift çift yiyorum da ondan...
galiba sizler de çift çift konuşuyorsunuz da ondan...
mesajlar ağardan gelip gitmeye başladıysa hızlandırmak için söylemiş olabilir .

ama siz yine de dövün .

şaka lan şaka .
''sen ilksin'' lafının sözlük kızına uyarlanmış halidir. inanmayınız.
Ama kendi hesabından.
Ya kızlar bunu söyleyen var mı cidden?? neden bunlara yaranmaya çalışıyorsunuz ya da başka erkeklerle konuşunca kötü biri mi oluyorsunuz gerçi sanmıyorum bunlarla muhatap olduğunuzu ama söyleyeyim yine de takılın istediğiniz gibi.

Konuşacak sözlük kızı bulmuşlar hâlâ kulp buluyorlar.
“Bir tek seninle konuşuyorum, diğerleriyle sevişiyorum” dese daha mı iyi...
O an için öyle olabilir!

Hem güvenmediğiniz birine, bu cevabı alacak soruyu yöneltiyorsanız zaten o cevabı haketmişsinizdir.
bana bi gülme geldi...bariz yalanlar beni hep güldürür tatlım...ha bu arada, pinokyo'yu hiç sevmem...yolun açık olsun...
x bir dating site mecrasında arkadaşıma yakalanmıştır. Kendisini aşk vicdanına binaen mühebbet uzaklaştırma cezasına çarptırıyorum.
iyi de bana ne bundan dedirtir.

Ben niye sana özel olayım ki? Durup dururken?

istediginle yazış suç degil yasak degil.

Dikkat edin kafalamaya çalışiyordur.
Yazık ya, toy ve sefil erkekleri kandırmaya çalışan sinsi bir yılandır.

Bu şam şeytanlarına sakın güvenmeyin a dostlar. Hepsi, bir avuç kendini bilmez şarlatan.
"sen başkalarıyla da konuşuyorsundur" gibi bir imada bulunulduğu için demiştir.

sen muhabbetinde farklılık yaratamıyorsan karşındaki de sözlük vaktini optimum şekilde değerlendirmek ister, cinsiyeti yok bu işin.
demekki güvenini kazanmışım konuş der dert dinlerim gerçi bizdeki dert kimsede yok ama olsun.
görsel
görsel
Aynı anda başkalarına açık oylatıyor olabilecek kız.