bugün

seni pastörize etmeye çalışıyordur
herşey sağlık için.
ılımak istiyordur. fizikteki ısı alışverişi gibi. sıcaksa soğuk git soğuksa sıcak. saygılar.
uzak durulması hatta aynı şehirde nefes alınmaması gereken kızdır. öyle yaptım kafam rahat.
Yol verilmesi gereken kızdır. Malesef ülkemizdeki sayıları çok fazladır.
termostatı bozulmuştur efendim.
çelikleme yapıyordur.
Sizi ılıtmaya çalışıyordur, koşarak uzaklaşın.
Kesin yengeç burcudur. Çünkü ruhsal değişimleri pek sıktır. Şimdi size soğuk davranan kız birkaç saat sonra sanki soğuk Nevale olan kendisi değilmiş gibi sıcak samimi davranır, sonra yine sıkılır yine soğuk davranır. *

Alışın olm bunlara, nedeni nasılı yok ruhsal bi arayıştayız bunalımdayız işte. Artistlik yapmayın. Ya kalın ya uzayın naaşşş.
Vantilatör gibi olan kızdır. Başını bir sağa bir sola çevirir ve siz de bir sıcak bir soğuk hissedersiniz.
istanbul havası gibi kızdır.
Aşırı hassas ve duygusal kizdir. Yada aşık değildir abi sana
ilgi istiyor ilgi.

Umut Sarıkaya karikatürü gibi oldu ama kusura bakmayın.

Saygılar sunuyorum azizim...
Kesin bir derdi vardır.

Söylemezler azizim.
Başlarım burcuna da osuna da busu na da . Öyle insan huzur mu verir. Hemen terkedin donmemek üzere. Ne istediğini bilmeyen ikilemdeki insanlar her zman zarar verir istisnasız.
orospudur. çıkarı neyi gözetirse öyle davranır.
2 kişi arasında kalmıştır, gel gitleri vardır.
ağzının üstüne üstüne vurulması gereken kız. hiç sevmem şımarık ergenleri.
hiç davranmayan kızdan iyidir açık ve net.
Kafası karışık olan kızdır, zaman tanımak lazım.
Yeterince ısıtamadığın için farklı kaynaklar peşinde olma ihtimali yüksektir.
Dereceyi yükselt !
Arada sırada çevir kızı, yanmasın.
Bende bunu anlamiyorum. Amac ne?
Bir gun bakarsin sanki 40 yıllık iliski icindesin.
Bir gun bakiyorsun sanki dugune gelmis uzak akraba gibi.
bir makina mühendisinin görmesi gereken kızdır. termostat ayarlarına bakılacaktır. oğlanda arıza yoksa tabii ki.
Bu klasik kız içgüdüsüdür bizim meriç kardeşler “neden böyle yapıyor” gibi birçok soruyla içini yer bitirir ama kardeşler bu numaraları yemeyin duruşunuzu bozmayın yoksa bir rejected damgası yemeniz kaçınılmaz.
yolludur. evet.
Yol verin gitsin.
Kimse kimsenin ruh haliyle uğraşmaz artık.