o kendini biliyor olmalı, ya da okuduktan sonra bilecek olan sözlük kızına mesajdır efendim.

hatırlar mısın bilmem, yıllar önce terbiye sınırlarını zorlayan entryler giriyordum, henüz çocuktum. dikkatini çekmiş olacağım ki bana mesaj atmıştın.
bu tür erkeklerden hiç hoşlanmadığını, bana böyle sözlerin hiç yakışmadığını... ah sevgili sözlük kızı. yıllar geçti üzerinden. aylardan beri entry girmiyorsun.

profiline girdim de bir hüzün kapladı içimi. yokluğunda kendimi çok yalnız hissediyorum. nasılsın, ne yaparsın merak ediyorum?

neden böyle oldu?
Böyle olmaz nick vereceksin. Bu şekilde kaos yaratamazsın.
Kel kardeş isim vermedikten sonra senin bu çağrının sözlükte bi sansasyon değeri Yok oyalama bizi.
duygulandım.
ben mesajı okumadım okusam da suan kafam almaz.

ama bu başlığı yazan gerçekten açık mesaj atıyorsa ya kalbi kırılmıştır. ya da buralar karışacaktır. ya olum ne yaşıyonuz siz.

t: özel yerıne acıktan atılan mesajlardır.
Aylardır girmeyen sözlük kızlarını lord marcus amoralis premses'e sor kardeş.
sözlük kızına açık da bize kapalı olm, bir bok anlamadık. ortaya attı üzerine alınan olursa kündeye getirecek bence.
biz onlar gibi olmayalım sevgilim tamam mı?
Kel olduğu için kız hesabı kapatmış.
dün neydi bugün ne oldu? bugün ekmek çıkmadı arkadaşlar dağılalım.
Mecburistikamet dayım da alfa oğlu alfa çıktı tek enrtryle tüm sözlüğü selamladı.
şuanda bi kaç tane özel mesaj aldım. okşayıcı mesajlar geliyor ah canım, kim o kız gibi?

hanım yazarlar lütfen beni okşamayınız. amacım bu değildi. cevap vermeme nezaketsizliği gösterdiğim için de affediniz.