bugün

yine bulunamamıştır. acaba var mı. merak edilmektedir.
tartışmamaya açılmaması gereken konudur. zira kendilerine ait olan bu kavram sadece kendilerini ilgilendirir.

bakalım tdk namus için ne demiş. "Bir toplum içinde ahlak kurallarına ve toplumsal değerlere bağlılık, iffet."

yani sevgili yazarlar, toplumsal değerlere bağlı kalmak ve ya kalmamak bireyin kendi elindedir. Bağlı kalmak zorunda değiliz hiçbirimiz. Kız erkek olarak ayırmak bile ahmaklıktır.

illa ki tartışacaksanız da ilk taşı en günahsız olanınız atsın.
Sadece o kızı ilgilendirir.
Ulan bu ne be kız ha kız ulaşamadığınız için böyle dilimize pelesenk olmuş. Yok kızın namusu yok kız çocuğu olan baba. Evlenince ben sizin ne bok olduğunuzu görmek isterdim aslında. Namus timsalisiniz ya hani. Değişikler.
klavye delikanlılarının sorgulayamayacağı namustur.
yine yerlerdedir. kim olduğu farketmez. her türlü yerde. durum bu aga.
yerin yedi kat dibinde küçük birşeydir belki ya da yoktur görülmez. evet.
tartışmaya her zaman açıktır. Kadın dediğin evden çıkmaz o kadar. adamı katil etmeyin.
kimsenin o bok kokan pis dudakları arasında değildir.
Bacak arasında değildir. Evet.
yerlerdedir. kim olduğu farketmez nerede olduğuda. yerlerdedir. işte o kadar. evet.
21.yy'da olmaması gerekir, namus çağ dışı,ilkel bir şey bu devirde kızlar modern olmalı.
O kızdan sorumludur tekrar kimse kimseye namus bekçiliği yapamaz, yapıyorsa yaptığını sanır kendini falan kandırır. Bir insanın içinden geliyorsa bağlasanda yapar.
namus kavramını sadece cinsiyete indirgeyen başlık. bacak arasında olmadığı gerceği vardır. beyniniz namussuz olmasın gencler.
sikimde değildir..
ulan beni bile baydınız be..
greaw'e rica etsek siker mi la acaba bunu..
bu ülke tez zamanda yerin dibine batsın içindekiler ile beraber dedirtir. yok lan kızın namusundan banane o sadece kendisini ilgilendirir ben kızların namusuna takılan homolardan bahsediyorum batsınlar diye..

hiç birinizin kız kardeşi, sevgilisi, yakın kız arkadaşı, kız kuzeni, yeğeni, akrabası yok mu lan hiç utanma arlanma kalmadı mı millete namus bekçiliği yapmak bu yakınınızdaki kızlar varken hemde..
Sizin ağzınızda potluk yapar bizim namuslarımız

Kesin sesinizi.
Yoktur artık.
Beşiktaş meydana inin ve bakın etrafa.
Etraf Kevaşe dolu.
Hiç kimseyi ilgilendirmeyendir.

Bir erkeğin namusuyla eşdeğerdir. Kendinden başka kimseyi ilgilendirmez.
Herkesten sorulur, ondan sorulmaz.
Yerine göre değişen namustur.

izmirli ise hiç namusu yoktur.Anadoludan geldi ise namusu sonuna kadar vardır.Çomar dediğiniz anadolunun güzel kızları sizden daha namusludur pis gavurlar.
Kalbindedir.
Yazar burada ailesini de katıyor genelleyerek.
bir kıza bırakılamayacak kadar değerlidir.

korunması anası, babası, dayısı, halası, yengesi, eltisi, bacanağı bir tarafa hiç tanımadığı başka erkekler ve kadınlar tarafından vazife edinilmiştir.
Beyniyle orantılı olarak iki bacak arasındadır.

ilave olarak; meme, göt, göbek, ağız va.