bugün

namus bacak arasında değil beyindedir demeye başladıysa ve feminizmi savunmaya başladıysa ihtimal yüksektir.
En uzun ilişkisini sormaktır. 1,5 yıl + ise %90 değildir.
kıza bu video gösterilir ve ne olduğu sorulur, doğru bilenler kendiliklerinden ayrıştırılmış olurlar:

https://vimeo.com/5192427
kızlık zarı muayenesidir.
ya da yalan makinesine bağla, bakire misin diye sor, soruya karşı vücudunun verdiği tepkileri analizle. ter bezi salgısı, solunum sayısı, nabız ve tansiyon değerlerinde oynama varsa bakire değildir.
teorik/pratik tüm yöntemlerin bunlar. hadi kolay gelsin.
Dövmesi varsa, içki içiyorsa,küfürlü konuşuyorsa 1 yıl ve üzeri süreli bir ilişkisi olmuşsa; bakire değildir.
Tabi yaş arttıkça da bakire olmama olasılığı da artar.
30 yaş ve üzeri ise %95 bakire değildir.
Şunu da demeden geçemicem ; bir kızın başörtülü olması, onun bakire olduğu anlamına da gelmez.

Epeyce genellemelerle dolu ve aşırı cinsiyetçi bir entiri oldu lakin sosyolojik gözlemlerim bu yönde.
Afedersiniz ama silkmek.
Bir kızı yataga atmak için her yolu deneyen orosbu cocugunun ciddiyet yolunda aradığı zardır..
suya batırırım. suyun üzerine baloncuk yükseliyor ise bakire değildir.
Göğüs uçlarının civarında artık tüylenme olmuyorsa diye biliyorum ben ama oralara kadar görüyorsanız çok da kasmaya gerek yok zaten.
niye ugrasiyorsunuz ki sorun.
Mikrofonu tutuş şekli.
oturdum ciddi ciddi bütün entryleri okudum. beynimin bu seviyeye düşmesi biraz zaman aldı.
size ne lan milletin zarından bekaretinden ister bi kere yapar ister 1000 kere yapar isterse hiç yapmaz. yaşı 40 da olsa hiç yapmamış olabilir yaşı 15 olsa da yapmış olabilir. tecavüze uğramış olabilir doğuştan zarı olmayabilir zarındaki bir komplikasyon sonucu regl olmaya başladığı zaman ameliyat ile zarı alınmış olabilir ki bunlar bile kimseyi ilgilendirmiyorken size ne biz sizin penisinize sayaç takıp ölçüyor muyuz size ne bize ne delirttiniz ulan.

edit: dakka 1 gol 1 çomarlar seri eksi vermeye başlamış hadi canım naşşşş
(bkz: bir erkeğin bakir olmadığını anlamanın yolları)
Bakir olmayan erkeğe erkek mi derim ben. Erkek dediğin bakir olacak.
40 yasinda bir komsumuz vardi. bir gun jinekologa gidiyorlar ailesiyle yumurtaliklarindaki agri sebebiyle.muayene esnasinda aniden kiz tarafindan bagirmalar duyulmus. cihazlarla muayene ettikten sonra en son iceri anne babası dalmıs. megerse kız bakireymis. doktora soylememisler. yasi itibariyle doktor olasilik vermemis. derken kizin bekareti cihazla bozulmus amk niye anlattim bilmiyorum. baya davalik olmuslardi fena bi olaydi. yani sormak iyi bir yol olabilir. hayvan gibi si yapmayın