bugün

çok basit bir kıza aşık olun.
ona küçük sürprizler yapın.
Yoktur. asik olasi varsa olur.
bu dünyada tek gerçek var para para para.
En az coca colanın formülü kadar gizlidir.
Kulağa küpe : eğer bir insana sizin için vaz geçilmez olduğu hissini verirseniz ilk sizi terkeder.
bol sifirli maas.
garanti bilgi beyler yayalim.
Saçlar ve bakışlar.
piç. yavşak, it vs. olmak. genelde öylelerine aptal aptal tutuluyorlar. sonra salya sümük auuu auu.
şiir okumak, çiçek almak filan glb. hiç aşık olmadım bilemiyorum.

pff hiç aşık olmadığım geldi aklıma hüzünlendim...
vakit geçirecek ortam olsun zaten bir şekilde bağlanır. insanlar üzerinde yaptığım derin analizler sonucu, insanların ihtiyaçlarını en yakın çevreden karşıladığını gördüm.

bu da bir kadının yanında bulunmanın tatmin için yakına yöneleceğinden size aşık olma oranını arttır.

olmuyorsa iki kadına yakın olun, o da olmadı üç kadına yakın olun o da olmadıysa artık bırakın bu işleri nalbur işine girin.
Piç olun. Aq kaşar kızları ancak psikopat, piç erkekleri seviyor.
switch(yontem){
case 1:
printf("biraz üstüne düşüp bi anda ortadan kaybolun");
break;
case 2:
printf("elestirip kotuleyin, eksik yonlerini yuzune vurun, bi anda ortadan kaybolun");
break;
case 3:
printf("cok iyi davranin, agzinin icine bakin, her dedigini yapin, bi anda ortadan kaybolun");
break;
default:
printf("ilgiyi alakayi kesin");
}
Para miktarını artırın. Kalın cüzdan kalın koldan iyidir. Para birikiminiz bilgi birimimizden değerlidir. Şimdiden eksileyecek romantikler e selamlar. Gözlem yeteneğinizi geliştirin.
Sadece adam olun yeterli doğru kız zaten sizi bulur.
akp'nin yaptığı yollardır.

kızlar aşık olmaz beyler, olmaz o iş.
kıza yürumeyin ama alttan alttan dikkatini çekin.kızı ezmeyin normal insan gibi davranın.ona kendisini sıradan hissettirın.ki o sizin dikkatinizi çekmek istiyoRSA zaten sizden hoşlanmaya başlamış demektir
silkmek en uygun yoldur arkadaşlar bir kere silktin mi sana aşık olur.
üstündeki tozları vs. her şeyi iyice bir silkin o anda elektriklenme bir hoşlantı olur demek istediğim bu.
(bkz: sicilyalı gülüşü)
Bizim zamanımızda adam olmak yetiyordu.
money, para, geld. bu üçlü var ise %80 lik bir dilimini kendinize aşık edebilirsiniz.
yok öyle bir yol. kızları aşık edemezsin onlar istediğine aşık olur.
ama tavlamak ayarlamak mümkündür ve onun olayı ve amacı farklıdır.
(bkz: kız tavlama sanatı)
(bkz: kız ayarlama sanatı)
(bkz: kız tavlama yöntemleri)
Aşık maşık etmeyin arkadaş sonra yarı yolda bırakabiliyor.
Burdan okumayla olmayacak yollardır.
Kendin ol sadece aşık olucağı varsa olur zaten.
Aşık etmeye çalışmayın yeter.
Ben zaten imkansızı kovalıyorum.
Manyağım.